Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
dbramante1928 CB10CCWH7143 USB-kabel USB 2.0 1 m USB C Wit
ā¬Ā 6,27
ā¬Ā 5,18
Op voorraad
dbramante1928 CB10CCWH7143, 1 m, USB C, USB C, USB 2.0, 0,48 Gbit/s, Wit
Stock Availability: 5 availible
Categorie: USB-kabels
| SKU | CB10CCWH7143 |
|---|---|
| EAN | 5711428071439 |
| Manufacturer | DBRAMANTE1928 |
| Availability | In Stock |
dbramante1928 CB10CCWH7143. Snoerlengte: 1 m. Aansluiting 1: USB C, Aansluiting 2: USB C, USB-versie: USB 2.0, Max. overdrachtssnelheid: 0,48 Gbit/s, Kleur van het product: Wit
| Kenmerken | |
|---|---|
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| USB-versie | USB 2.0 |
| Aansluiting 1 | USB C |
| Aansluiting 2 | USB C |
| Snoerlengte | 1 m |
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Kleur van het product | Wit |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Power Delivery tot max. | 60 W |
| Max. overdrachtssnelheid | 0,48 Gbit/s |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
| Snoerlengte | 1 m |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Poorten & interfaces | |
| USB-versie | USB 2.0 |
| Aansluiting 1 | USB C |
| Aansluiting 2 | USB C |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Wit |
| Overige specificaties | |
| Kleur van het product | Wit |
| Soort kabel | Ronde kabel |
You may also be interested in
| Product |
dbramante1928 CB10CCWH7143 USB-kabel U...
ā¬Ā 6,27
ā¬Ā 5,18
|
Popular
StarTech.com 3 m USB 2.0 verlengkabel...
ā¬Ā 5,18
ā¬Ā 4,28
|
StarTech.com 1,50m USB Verlengkabel A...
ā¬Ā 5,78
ā¬Ā 4,78
|
Bestseller
StarTech.com 1m USB-A naar USB-C Laadk...
ā¬Ā 8,16
ā¬Ā 6,74
|
StarTech.com 1m SuperSpeed USB 3.0 Ver...
ā¬Ā 7,95
ā¬Ā 6,57
|
Hot Product
StarTech.com 2m USB 2.0 A naar A Kabel...
ā¬Ā 5,24
ā¬Ā 4,33
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
CB10CCWH7143
|
USBEXTAA10BK
|
USBEXTAA5DSK
|
USB31AC1M
|
USB3SEXT1M
|
USB2AA2M
|
| Manufacturer |
DBRAMANTE1928
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Aansluiting 1 |
USB C
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
| Aansluiting 2 |
USB C
|
USB A
|
USB A
|
USB C
|
USB A
|
USB A
|
| USB-versie |
USB 2.0
|
USB 2.0
|
USB 2.0
|
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
|
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
USB 2.0
|





