Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Brother LT-350CL Printer/Scanner reserveonderdeel en accessoire Tray 1 stuk(s)
- Optionele papierlade met een capaciteit van 250 vel
- Geschikt voor diverse Brother kleurenlaserprinters om de maximale papiercapaciteit uit te breiden
- Meer flexibiliteit om langer en meer afdrukken te maken vanaf één apparaat
- Met originele accessoires van Brother bent u altijd verzekerd van de beste resultaten
| SKU | LT350CL |
|---|---|
| EAN | 4977766838191 |
| Manufacturer | Brother |
| Availability | In Stock |

Minimale impact op het milieu
Alle Brother‑producten zijn ontworpen om de impact op het milieu tot een minimum te beperken. Brother biedt klanten een milieuvriendelijke manier om hun Brother‑producten aan het einde van de levensduur verantwoord terug te sturen voor hergebruik of recycling.

Betrouwbare en optimale prestaties
Brother verbruiksartikelen zijn ontworpen voor het behalen van superieure afdrukresultaten en betrouwbare werking. Originele Brother producten zijn de beste manier om Brother apparaten in uitstekende conditie te houden, zonder vervelende problemen of storingen.

Brother ‘At your side' ondersteuning
Bij gebruik van originele Brother verbruiksartikelen hebben gebruikers garantie op het product en de printer. Brother staat altijd 'At your side' en biedt uitstekende ondersteuning en service voor klanten, zowel vóór als na de aankoop.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Maximumcapaciteit | 250 vel |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Apparaatcompatibiliteit | Multifunctioneel |
| Compatibiliteit | HL-L8430CDW, HL-L8430CDWT, HL-L8570CDW, DCP-L8630CDW, MFC-L8730CDW, MFC-L8930CDW, MFC-L8970CDW, MFC-EX575 |
| Soort | Tray |
| Kleur van het product | Wit |
| Gewicht en omvang | |
| Afmetingen papier | A4, Letter, B5 (JIS), A5, B6 (JIS), Executive, Legal, Mexico Legal, India Legal, Folio, 16K (195x270 mm), A4 Short (270 mm) |
| Verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 489 mm |
| Diepte verpakking | 198 mm |
| Hoogte verpakking | 539 mm |
| Gewicht verpakking | 3,2 kg |
| Technische details | |
| Maximumcapaciteit | 250 vel |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Apparaatcompatibiliteit | Multifunctioneel |
| Compatibiliteit | HL-L8430CDW, HL-L8430CDWT, HL-L8570CDW, DCP-L8630CDW, MFC-L8730CDW, MFC-L8930CDW, MFC-L8970CDW, MFC-EX575 |
| Soort | Tray |
| Kleur van het product | Wit |
You may also be interested in
| Product |
Brother LT-350CL Printer/Scanner reser...
€ 176,08
€ 145,52
|
New
Epson Auto Cutter Spare Blade S902006
€ 142,07
€ 117,41
|
Hot Product
Epson SC-P900 Roller
€ 249,31
€ 206,04
|
Bestseller
OKI 09006125 reserveonderdeel voor pri...
€ 175,84
€ 145,32
|
Epson C13S210117 Printer/Scanner reser...
€ 171,87
€ 142,04
|
Popular
Xerox ELATEC TWN4 MultiTech RFID-KAART...
€ 177,18
€ 146,43
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
LT350CL
|
C13S902006
|
C12C935221
|
09006125
|
C13S210117
|
497N04027
|
| Manufacturer |
Brother
|
Epson
|
Epson
|
OKI
|
Epson
|
Xerox
|
| Soort |
Tray
|
Cutter
|
Roller
|
Transfer belt
|
Cutter
|
NFC RFID card reader
|
| Apparaatcompatibiliteit |
Multifunctional
|
Large format printer
|
Large format printer
|
Laser/LED printer
|
Large format printer
|
Multifunctional
|





