Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Brother LC528XLBK inktcartridge 1 stuk(s) Origineel Ultrahoog rendement Zwart
ā¬Ā 122,16
ā¬Ā 100,96
Op voorraad
Brother LC-528XLBK zwarte ultra hoge capaciteit inktcartridge. 1 stuk. Print 12.000 pagina's.
Stock Availability: 59 availible
- Originele Brother LC528XLBK zwarte ultra hoge capaciteit pigment inktcartridge van topkwaliteit
- LC-528XLBK print 12.000 paginaās volgens ISO/IEC 24711
- Pigment inkt zorgt voor scherpe, gedetailleerde afdrukken - Ideaal voor afbeeldingen en documenten
- Originele inktcartridges van Brother zijn uitvoerig getest zodat u altijd gegarandeerd bent van de beste kwaliteit, dit voorkomt frustratie en bespaart kostbare tijd
- Het gebruik van deze originele Brother LC-528XLBK inktcartridge biedt optimale prestaties en bescherming van uw printer
Categorie: Inktcartridges
| SKU | LC528XLBK |
|---|---|
| EAN | 4977766847360 |
| Manufacturer | Brother |
| Availability | In Stock |
De Brother LC-528XLBK zwarte ultra hoge capaciteit inktcartridge zorgt van de eerste tot de laatste print, voor betrouwbare resultaten van topkwaliteit. Daarnaast beschikt de inkt over niet-vervagende eigenschappen. Dankzij de zorgvuldige samenstelling van de inkt bent u er tevens zeker van dat uw printer optimaal blijft werken. Bij het ontwerp van Brother inktcartridges is rekening gehouden met de impact op het milieu in elke fase van de levenscyclus, zodat het ontstaan van afvalproducten zoveel mogelijk wordt gereduceerd. Al onze apparaten en cartridges zijn geproduceerd op een manier die zo min mogelijk invloed heeft op onze leefomgeving. Originele Brother LC-528XLBK inktcartridge - altijd de moeite waard.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type zwarte inkt | Inkt op pigmentbasis |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| Soort | Origineel |
| Aantal gekleurde inktcartridges | 0 |
| Aantal zwarte inktcartridges | 1 |
| OEM-code | LC528XLBK |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Paginaopbrengst zwarte inkt | 12000 pagina's |
| Vervanging voor | LC527XLBK, LC528BK |
| Printkleuren | Zwart |
| Inkjet Cartridge Type | Ultrahoog rendement |
| Aantal per doos | 1 stuk(s) |
| Compatibiliteit | MFC-J6975DW, MFC-J6977DW |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 49 mm |
| Diepte | 242 mm |
| Hoogte | 87 mm |
| Gewicht | 302 g |
| Breedte verpakking | 52 mm |
| Diepte verpakking | 280 mm |
| Hoogte verpakking | 90 mm |
| Gewicht verpakking | 358 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 52 mm |
| Diepte verpakking | 280 mm |
| Hoogte verpakking | 90 mm |
| Gewicht verpakking | 358 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Garantieperiode | 12 jaar |
| Overige specificaties | |
| Garantieperiode | 12 jaar |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Brother LC528XLBK inktcartridge 1 stuk...
ā¬Ā 122,16
ā¬Ā 100,96
|
New
Epson inktpatroon Cyan T606200 220 ml
ā¬Ā 125,44
ā¬Ā 103,67
|
Bestseller
Epson Polar bear Multipack 4-colours 2...
ā¬Ā 104,04
ā¬Ā 85,98
|
Popular
Epson inktpatroon Photo Black T603100...
ā¬Ā 125,44
ā¬Ā 103,67
|
Epson inktpatroon Cyan T603200 220 ml
ā¬Ā 125,44
ā¬Ā 103,67
|
Epson inktpatroon Yellow T603400 220 ml
ā¬Ā 125,44
ā¬Ā 103,67
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
LC528XLBK
|
C13T606200
|
C13T26364010
|
C13T603100
|
C13T603200
|
C13T603400
|
| Manufacturer |
Brother
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
| Soort |
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
| Printkleuren |
Black
|
Cyan
|
n.v.t.
|
Photo black
|
Cyan
|
Yellow
|
| Merkcompatibiliteit |
Brother
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
| Type aanbod |
Single pack
|
n.v.t.
|
Multi pack
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|



