Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Brother LC528BK inktcartridge 1 stuk(s) Origineel Zwart
ā¬Ā 78,88
ā¬Ā 65,19
Op voorraad
Brother LC-528BK zwarte super hoge capaciteit inktcartridge. 1 stuk. Print 6.000 pagina's.
Stock Availability: 383 availible
- Originele Brother LC-528BK zwarte super hoge capaciteit pigment inktcartridge van topkwaliteit
- LC-528BK print 6.000 paginaās volgens ISO/IEC 24711
- Pigment inkt zorgt voor scherpe, gedetailleerde afdrukken. Ideaal voor afbeeldingen en documenten
- Originele inktcartridges van Brother zijn uitvoerig getest zodat u altijd gegarandeerd bent van de beste kwaliteit, dit voorkomt frustratie en bespaart kostbare tijd
- Het gebruik van deze originele Brother LC-528BK inktcartridge biedt optimale prestaties en bescherming van uw printer
Categorie: Inktcartridges
| SKU | LC528BK |
|---|---|
| EAN | 4977766842891 |
| Manufacturer | Brother |
| Availability | In Stock |
De Brother LC-528BK zwarte super hoge capaciteit inktcartridge zorgt van de eerste tot de laatste print, voor betrouwbare resultaten van topkwaliteit. Daarnaast beschikt de inkt over niet-vervagende eigenschappen. Dankzij de zorgvuldige samenstelling van de inkt bent u er tevens zeker van dat uw printer optimaal blijft werken.Bij het ontwerp van Brother inktcartridges is rekening gehouden met de impact op het milieu in elke fase van de levenscyclus, zodat het ontstaan van afvalproducten zoveel mogelijk wordt gereduceerd. Al onze apparaten en cartridges zijn geproduceerd op een manier die zo min mogelijk invloed heeft op onze leefomgeving.Originele Brother LC-528BK inktcartridge - altijd de moeite waard.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| Soort | Origineel |
| Aantal zwarte inktcartridges | 1 |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Paginaopbrengst zwarte inkt | 6000 pagina's |
| Printkleuren | Zwart |
| Compatibiliteit | MFC-J6760DW MFC-J6960DW |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 95 mm |
| Diepte | 135 mm |
| Hoogte | 110 mm |
| Gewicht | 135 g |
| Breedte verpakking | 10 mm |
| Diepte verpakking | 110 mm |
| Hoogte verpakking | 75 mm |
| Gewicht verpakking | 160 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 10 mm |
| Diepte verpakking | 110 mm |
| Hoogte verpakking | 75 mm |
| Gewicht verpakking | 160 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Brother LC528BK inktcartridge 1 stuk(s...
ā¬Ā 78,88
ā¬Ā 65,19
|
Bestseller
Epson Hummingbird Multipack 6-colours...
ā¬Ā 83,25
ā¬Ā 68,80
|
Hot Product
Epson inktpatroon Photo Black T580100
ā¬Ā 65,87
ā¬Ā 54,44
|
Recommended
Epson inktpatroon Light Cyan T580500
ā¬Ā 65,87
ā¬Ā 54,44
|
Popular
Epson inktpatroon Light Black T580700
ā¬Ā 65,87
ā¬Ā 54,44
|
New
Epson Ink Cartridge XXL Cyan 3.4k
ā¬Ā 83,64
ā¬Ā 69,12
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
LC528BK
|
C13T08074011
|
C13T580100
|
C13T580500
|
C13T580700
|
C13T70124010
|
| Manufacturer |
Brother
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
| Soort |
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
| Printkleuren |
Black
|
n.v.t.
|
Photo black
|
Light cyan
|
Light Black
|
Cyan
|
| Merkcompatibiliteit |
Brother
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
| Type aanbod |
Single pack
|
Multi pack
|
n.v.t.
|
Single pack
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





