Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Brother LC424VAL inktcartridge 4 stuk(s) Origineel Zwart, Cyaan, Magenta, Geel
- Elke cartridge print 750 pagina's volgens ISO/IEC 24711
- Originele Brother LC-424VAL inktcartridge voordeelverpakking
- Voordeliger dan het aanschaffen van ƩƩn pakket, waardoor uw kosten per pagina worden verlaagd
- Originele inktcartridges van Brother zijn uitvoerig getest zodat u altijd gegarandeerd bent van de beste kwaliteit, waardoor u tijd en geld bespaart
- Het gebruik van deze originele Brother LC-424 inktcartridges bieden optimale prestaties en bescherming van uw printer
- Het slimme ontwerp van de cartridge zorgt ervoor dat de nog resterende inkt volledig zichtbaar is
| SKU | LC424VAL |
|---|---|
| EAN | 4977766813099 |
| Manufacturer | Brother |
| Availability | In Stock |

Professionele resultaten
Brother Innobella inkt en papier zijn lichtbestendig, waardoor afdrukken bij langdurige blootstelling aan licht niet vervagen. Met originele Brother inktcartridges bent u altijd verzekerd van optimale prestaties en professionele resultaten.

Optimale prestaties en betrouwbaarheid
De āColour Rich Innobellaā technologie van Brother zorgt voor spectaculaire kleuren en mooie, levendige fotoprints. Brother Innobella inkt is zorgvuldig samengesteld voor optimale werking en voorkomt verstopping van de printkop. Dit zorgt voor betrouwbare resultaten en een langere levensduur van uw Brother printer.

āAt your sideā
Bij gebruik van originele Brother verbruiksartikelen is de garantie van uw printer gewaarborgd. Brother staat volledig āAt your sideā en u kunt rekenen op een uitstekende verkoopondersteuning en klantenservice, zowel voor als na aankoop van uw product.

Authenticiteit van printbenodigdheden
Originele Brother cartridges bevatten altijd een holografisch beveiligingslabel. Wees alert of er niet met de verpakking of het beveiligingslabel is geknoeid. Het hologram-beveiligingslabel kan worden geverifieerd via het unieke 7-cijferige ID-nummer. Ga hiervoor naar: www.brother.com/id

Milieu en recycling
Alle Brother cartridges zijn ontworpen met als uitgangspunt om het milieu zo min mogelijk te belasten. Daarnaast bieden wij klanten de mogelijkheid om producten aan het einde van de levensduur gratis naar ons op te sturen voor recycling.

Gegarandeerde kwaliteit
Brother inktcartridges staan garant voor een superieure afdrukkwaliteit. Door het gebruik van originele Brother verbruiksartikelen, beschermt u uw Brother printer ook tegen mogelijke schade die niet-originele, inferieure inktcartridge kunnen toebrengen. U bent daarnaast altijd verzekerd van optimale prestaties en betrouwbaarheid.

Meerdere cartridges in ƩƩn voordeelverpakking
Koop meerdere cartridges in ƩƩn voordelig pakket. U bespaart niet alleen geld, maar profiteert ook van het gemak van het aankopen van meerdere cartridges in ƩƩn keer.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type aanbod | Multi-verpakking |
| Soort | Origineel |
| Aantal gekleurde inktcartridges | 3 |
| Aantal zwarte inktcartridges | 1 |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Paginaopbrengst gekleurde inkt | 750 pagina's |
| Paginaopbrengst zwarte inkt | 750 pagina's |
| Printkleuren | Zwart, Cyaan, Magenta, Geel |
| Land van herkomst | Filipijnen |
| Compatibiliteit | DCP-J1200W |
| Aantal per verpakking | 4 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 70 mm |
| Diepte | 85 mm |
| Hoogte | 120 mm |
| Gewicht | 218 g |
| Gewicht verpakking | 300 g |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 300 g |
| Aantal per verpakking | 4 stuk(s) |
| Producten per pallet | 640 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 8 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 160 stuk(s) |
| Technische details | |
|---|---|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | Filipijnen |
| Pallet brutohoogte | 14,5 cm |
| Aantal dozen per palletlaag | 20 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 194 kg |
| Producten per pallet | 640 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 8 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 160 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Pallet type | 1200 x 1000 mm |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | Filipijnen |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Brother LC424VAL inktcartridge 4 stuk(...
ā¬Ā 70,16
ā¬Ā 57,98
|
Hot Product
Epson Hummingbird Multipack 6-colours...
ā¬Ā 83,25
ā¬Ā 68,80
|
Popular
Epson inktpatroon Photo Black T580100
ā¬Ā 65,87
ā¬Ā 54,44
|
Recommended
Epson inktpatroon Light Cyan T580500
ā¬Ā 65,87
ā¬Ā 54,44
|
Epson inktpatroon Light Black T580700
ā¬Ā 65,87
ā¬Ā 54,44
|
New
Epson Ink Cartridge XXL Cyan 3.4k
ā¬Ā 83,64
ā¬Ā 69,12
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
LC424VAL
|
C13T08074011
|
C13T580100
|
C13T580500
|
C13T580700
|
C13T70124010
|
| Manufacturer |
Brother
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
| Soort |
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
| Printkleuren |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Photo black
|
Light cyan
|
Light Black
|
Cyan
|
| Merkcompatibiliteit |
Brother
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
| Type aanbod |
Multi pack
|
Multi pack
|
n.v.t.
|
Single pack
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





