Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Brother LC3239XLC inktcartridge 1 stuk(s) Origineel Hoog (XL) rendement Cyaan
ā¬Ā 73,21
ā¬Ā 60,50
Op voorraad
Brother LC-3239XLC cyaan inktcartridge met super hoge capaciteit. Print ongeveer 5.000 pagina's.
Stock Availability: 81 availible
- Print ongeveer 5.000 pagina's (ISO/IEC 24711)
- Originele Brother inkt van hoge kwaliteit
- Voorkomt verspilling en afdrukproblemen, waardoor u papier, tijd en geld bespaart
- Smart inktcartridge design die resterende inkt aangeeft.
Categorie: Inktcartridges
| SKU | LC3239XLC |
|---|---|
| EAN | 4977766787895 |
| Manufacturer | Brother |
| Availability | In Stock |
| Product Manuals (HTML) |
View Manual View Manual |
Met de originele Brother LC-3239XLC cyaan inktcartridge met super hoge capaciteit, kunt u elke afdruk rekenen op resultaten waarmee u een hoge impact bereikt. De inktcartridges en Brother printers zijn speciaal op elkaar afgestemd om de best mogelijke resultaten te bereiken met scherpe tekst en heldere kleuren. Daarnaast zijn de cartridges eenvoudig te installeren. Profiteer van duurzame afdrukken die niet vlekken of na verloop van tijd vervagen.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| Soort | Origineel |
| Aantal gekleurde inktcartridges | 1 |
| OEM-code | LC-3239XLC |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Paginaopbrengst gekleurde inkt | 5000 pagina's |
| Printkleuren | Cyaan |
| Inkjet Cartridge Type | Hoog (XL) rendement |
| Land van herkomst | Filipijnen |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Compatibiliteit | HL-J6000DW MFC-J5945DW MFC-J6945DW |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 18 mm |
| Diepte | 85 mm |
| Hoogte | 121 mm |
| Gewicht | 109 g |
| Gewicht verpakking | 130 g |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 130 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Producten per pallet | 2800 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 4 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 28 stuk(s) |
| Technische details | |
|---|---|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | Filipijnen |
| Pallet brutohoogte | 15,9 cm |
| Aantal dozen per palletlaag | 7 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 404,4 kg |
| Producten per pallet | 2800 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 4 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 28 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | Filipijnen |
You may also be interested in
| Product |
Brother LC3239XLC inktcartridge 1 stuk...
ā¬Ā 73,21
ā¬Ā 60,50
|
Bestseller
Epson Hummingbird Multipack 6-colours...
ā¬Ā 83,25
ā¬Ā 68,80
|
Hot Product
Epson inktpatroon Photo Black T580100
ā¬Ā 65,87
ā¬Ā 54,44
|
Recommended
Epson inktpatroon Light Cyan T580500
ā¬Ā 65,87
ā¬Ā 54,44
|
Popular
Epson inktpatroon Light Black T580700
ā¬Ā 65,87
ā¬Ā 54,44
|
New
Epson Ink Cartridge XXL Cyan 3.4k
ā¬Ā 83,64
ā¬Ā 69,12
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
LC3239XLC
|
C13T08074011
|
C13T580100
|
C13T580500
|
C13T580700
|
C13T70124010
|
| Manufacturer |
Brother
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
| Soort |
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
| Printkleuren |
Cyan
|
n.v.t.
|
Photo black
|
Light cyan
|
Light Black
|
Cyan
|
| Merkcompatibiliteit |
Brother
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
| Type aanbod |
Single pack
|
Multi pack
|
n.v.t.
|
Single pack
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





