Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Brother LC3237M inktcartridge 1 stuk(s) Origineel Normaal rendement Magenta
ā¬Ā 27,81
ā¬Ā 22,98
Op voorraad
Brother LC-3237C magenta inktcartridge met hoge capaciteit. Print ongeveer 1.500 pagina's.
Stock Availability: 287 availible
- Print ongeveer 1.500 pagina's (ISO/IEC 24711)
- Originele Brother inkt van hoge kwaliteit
- Voorkomt verspilling en afdrukproblemen, waardoor u papier, tijd en geld bespaart
- Smart inktcartridge design die resterende inkt aangeeft.
Categorie: Inktcartridges
| SKU | LC3237M |
|---|---|
| EAN | 4977766788045 |
| Manufacturer | Brother |
| Availability | In Stock |
| Product Manuals (HTML) |
View Manual View Manual |
Bent u op zoek naar een inktcartridge die elke printopdracht een perfecte afdruk maakt, zonder vlekken of vegen? De originele Brother LC-3237M magenta inktcartridge garandeert afdrukken van topkwaliteit, van de eerste tot de laatste afdruk. De perfect uitgebalanceerde inkt biedt waar voor uw geld en zorgt er tevens voor dat er geen defect optreedt in uw printer. Dit in tegenstelling tot niet-originele inkten van derden.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type kleureninkt | Inkt op pigmentbasis |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| Soort | Origineel |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Aantal gekleurde inktcartridges | 1 |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Paginaopbrengst gekleurde inkt | 1500 pagina's |
| Printkleuren | Magenta |
| Inkjet Cartridge Type | Normaal rendement |
| Land van herkomst | Filipijnen |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Compatibiliteit | MFC-J6945DW MFC-J5945DW HL-J6000DW |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 18 mm |
| Diepte | 85 mm |
| Hoogte | 150 mm |
| Gewicht | 69 g |
| Gewicht verpakking | 89 g |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 89 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Producten per pallet | 2800 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 4 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 28 stuk(s) |
| Technische details | |
|---|---|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | Filipijnen |
| Pallet brutohoogte | 15,9 cm |
| Aantal dozen per palletlaag | 7 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 236,4 kg |
| Producten per pallet | 2800 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 4 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 28 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | Filipijnen |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Brother LC3237M inktcartridge 1 stuk(s...
ā¬Ā 27,81
ā¬Ā 22,98
|
Bestseller
Epson Monkey Multipack 4-colours T0895...
ā¬Ā 35,40
ā¬Ā 29,26
|
Popular
Epson Turtle T1571 Photo Black
ā¬Ā 32,51
ā¬Ā 26,87
|
Epson Turtle T1575 Light Cyan
ā¬Ā 32,51
ā¬Ā 26,87
|
Epson Turtle T1576 Vivid Light Magenta
ā¬Ā 32,51
ā¬Ā 26,87
|
New
Epson T1591 Photo Black
ā¬Ā 22,51
ā¬Ā 18,60
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
LC3237M
|
C13T08954010
|
C13T15714010
|
C13T15754010
|
C13T15764010
|
C13T15914010
|
| Manufacturer |
Brother
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
| Soort |
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
| Printkleuren |
Magenta
|
n.v.t.
|
Photo black
|
Light cyan
|
Vivid Light Magenta
|
Photo black
|
| Merkcompatibiliteit |
Brother
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
| Type aanbod |
Single pack
|
Multi pack
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





