Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Brother LC3235XLY inktcartridge 1 stuk(s) Origineel Hoog (XL) rendement Geel
ā¬Ā 38,33
ā¬Ā 31,68
Op voorraad
Originele Brother L-C3235XLY gele inktcartridge met super hoge capaciteit. Print tot 5.000 pagina's.
Stock Availability: 90 availible
- Gele inkt
- Originele Brother inkt van hoge kwaliteit
- Simple Cartridge' technologie - transparante cartridge zodat u kunt zien hoeveel inkt er nog in zit
- Voorkomt verspilling en afdrukproblemen, waardoor u papier, tijd en geld bespaart
Categorie: Inktcartridges
| SKU | LC3235XLY |
|---|---|
| EAN | 4977766787239 |
| Manufacturer | Brother |
| Availability | In Stock |
| Product Manuals (HTML) |
View Manual View Manual |
De LC-3235XLY is een cyaan gele inktcartridge met super hoge capaciteit waarmee tot 5.000 pagina's kan worden afgedrukt. Omdat dit een origineel, vakkundig getest en ontworpen Brother product is, kunt u er zeker van zijn dat u de best mogelijke afdrukkwaliteit behaalt.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type kleureninkt | Inkt op pigmentbasis |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| Soort | Origineel |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Aantal gekleurde inktcartridges | 1 |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Paginaopbrengst gekleurde inkt | 5000 pagina's |
| Certificering | ISO/IEC 24711 |
| Printkleuren | Geel |
| Inkjet Cartridge Type | Hoog (XL) rendement |
| Land van herkomst | Filipijnen |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Compatibiliteit | DCP-J1100DW MFC-J1300DW |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 17 mm |
| Diepte | 85 mm |
| Hoogte | 130 mm |
| Gewicht | 102 g |
| Gewicht verpakking | 123 g |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 123 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Producten per pallet | 2800 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 4 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 28 stuk(s) |
| Technische details | |
|---|---|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Overige specificaties | |
| Certificering | ISO/IEC 24711 |
| Land van herkomst | Filipijnen |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | Filipijnen |
| Pallet brutohoogte | 15,9 cm |
| Aantal dozen per palletlaag | 7 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 348,4 kg |
| Producten per pallet | 2800 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 4 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 28 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
You may also be interested in
| Product |
Brother LC3235XLY inktcartridge 1 stuk...
ā¬Ā 38,33
ā¬Ā 31,68
|
Hot Product
Epson Monkey Multipack 4-colours T0895...
ā¬Ā 35,40
ā¬Ā 29,26
|
New
Epson Turtle T1571 Photo Black
ā¬Ā 32,51
ā¬Ā 26,87
|
Popular
Epson Turtle T1575 Light Cyan
ā¬Ā 32,51
ā¬Ā 26,87
|
Epson Turtle T1576 Vivid Light Magenta
ā¬Ā 32,51
ā¬Ā 26,87
|
Bestseller
Epson SJIC22P(C): Ink cartridge for Co...
ā¬Ā 34,28
ā¬Ā 28,33
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
LC3235XLY
|
C13T08954010
|
C13T15714010
|
C13T15754010
|
C13T15764010
|
C33S020602
|
| Manufacturer |
Brother
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
| Soort |
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
| Printkleuren |
Yellow
|
n.v.t.
|
Photo black
|
Light cyan
|
Vivid Light Magenta
|
Cyan
|
| Merkcompatibiliteit |
Brother
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
| Type aanbod |
Single pack
|
Multi pack
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





