Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Brother LC3213VAL inktcartridge 4 stuk(s) Origineel Hoog (XL) rendement Zwart, Cyaan, Magenta, Geel
ā¬Ā 58,47
ā¬Ā 48,32
Op voorraad
Originele Brother LC-3213VAL voordeelverpakking met inktcartridges van hoge capaciteit zwart, cyaan, magenta en geel. Elke cartridge print maximaal 400 pagina's.
Stock Availability: 1001 availible
- Voordelige keuze en altijd reserve cartridges op voorraad
- Originele Brother inkt van hoge kwaliteit
- Voorkomt verspilling en afdrukproblemen, waardoor u papier, tijd en geld bespaart
Categorie: Inktcartridges
| SKU | LC3213VAL |
|---|---|
| EAN | 4977766780162 |
| Manufacturer | Brother |
| Availability | In Stock |
| Product Manuals (HTML) |
View Manual View Manual |
Deze LC-3213VAL voordeelverpakking bevat ƩƩn cartridge van elke kleur: zwart, cyaan, magenta en geel.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type aanbod | Multi-verpakking |
| Soort | Origineel |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Aantal gekleurde inktcartridges | 3 |
| Aantal zwarte inktcartridges | 1 |
| OEM-code | LC-3213 |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Paginaopbrengst gekleurde inkt | 400 pagina's |
| Paginaopbrengst zwarte inkt | 400 pagina's |
| Certificering | ISO/IEC24711 |
| Printkleuren | Zwart, Cyaan, Magenta, Geel |
| Inkjet Cartridge Type | Hoog (XL) rendement |
| Land van herkomst | Filipijnen |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Compatibiliteit | MFC-J491DW MFC-J497DW MFC-J890DW MFC-J895DW DCP-J572DW DCP-J772DW DCP-J774DW |
| Aantal per verpakking | 4 stuk(s) |
| Type verpakking | Blister |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 55 mm |
| Diepte | 75 mm |
| Hoogte | 115 mm |
| Gewicht | 180 g |
| Breedte verpakking | 96 mm |
| Diepte verpakking | 60 mm |
| Hoogte verpakking | 125 mm |
| Gewicht verpakking | 200 g |
| Type verpakking | Blister |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 96 mm |
| Diepte verpakking | 60 mm |
| Hoogte verpakking | 125 mm |
| Gewicht verpakking | 200 g |
| Type verpakking | Blister |
| Aantal per verpakking | 4 stuk(s) |
| Producten per pallet | 800 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 8 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 200 stuk(s) |
| Technische details | |
|---|---|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Overige specificaties | |
| Certificering | ISO/IEC24711 |
| Land van herkomst | Filipijnen |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | Filipijnen |
| Pallet brutohoogte | 14,1 cm |
| Aantal dozen per palletlaag | 25 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 174,6 kg |
| Producten per pallet | 800 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 8 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 200 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Brother LC3213VAL inktcartridge 4 stuk...
ā¬Ā 58,47
ā¬Ā 48,32
|
Hot Product
Epson Hummingbird Multipack 6-colours...
ā¬Ā 83,25
ā¬Ā 68,80
|
Popular
Epson inktpatroon Photo Black T580100
ā¬Ā 65,87
ā¬Ā 54,44
|
Recommended
Epson inktpatroon Light Cyan T580500
ā¬Ā 65,87
ā¬Ā 54,44
|
Epson inktpatroon Light Black T580700
ā¬Ā 65,87
ā¬Ā 54,44
|
New
Epson Hummingbird Multipack 6-colours...
ā¬Ā 83,36
ā¬Ā 68,89
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
LC3213VAL
|
C13T08074011
|
C13T580100
|
C13T580500
|
C13T580700
|
C13T08074021
|
| Manufacturer |
Brother
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
| Soort |
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
| Printkleuren |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Photo black
|
Light cyan
|
Light Black
|
n.v.t.
|
| Merkcompatibiliteit |
Brother
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
| Type aanbod |
Multi pack
|
Multi pack
|
n.v.t.
|
Single pack
|
n.v.t.
|
Multi pack
|




