Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Brother LC3211C inktcartridge 1 stuk(s) Origineel Normaal rendement Cyaan
ā¬Ā 8,39
ā¬Ā 6,93
Op voorraad
Inktcartridge cyaan (circa 200 pagina's A4 volgens ISO/IEC 24711)
Stock Availability: 335 availible
- Cyaan inktcartridge (circa 200 pagina's A4 volgens ISO/IEC 24711)
- Brother inktcartridge van zeer hoge kwaliteit
- Gebruik originele Brother inkt en voorkom afdrukproblemen
Categorie: Inktcartridges
| SKU | LC3211C |
|---|---|
| EAN | 4977766775755 |
| Manufacturer | Brother |
| Availability | In Stock |
| Product Manuals (HTML) |
View Manual View Manual |
De originele Brother LC-3211C cyaan inktcartridge is speciaal ontwikkeld zodat u elke afdruk verzekerd bent van de beste printresultaten. Deze kleureninkt heeft vervagingsbestendige eigenschappen, waardoor u ook op lange termijn kunt blijven genieten van scherpe, heldere kleurenafdrukken. Door gebruik te maken van de originele Brother inktcartridges, blijft uw printer tevens beschermt tegen de mogelijke schade die het gebruik van niet-originele inkt kan toebrengen.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| Soort | Origineel |
| Aantal gekleurde inktcartridges | 1 |
| OEM-code | LC-3211 |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Paginaopbrengst gekleurde inkt | 200 pagina's |
| Certificering | ISO/IEC24711 |
| Printkleuren | Cyaan |
| Inkjet Cartridge Type | Normaal rendement |
| Land van herkomst | Filipijnen |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Compatibiliteit | DCP-J772DW DCP-J774DW MFC-J890DW MFC-J895DW DCP-J572DW MFC-J491DW MFC-J497DW |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Type verpakking | Blister |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 14 mm |
| Diepte | 85 mm |
| Hoogte | 120 mm |
| Gewicht | 38 g |
| Breedte verpakking | 150 mm |
| Diepte verpakking | 85 mm |
| Hoogte verpakking | 15 mm |
| Gewicht verpakking | 37 g |
| Type verpakking | Blister |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 150 mm |
| Diepte verpakking | 85 mm |
| Hoogte verpakking | 15 mm |
| Gewicht verpakking | 37 g |
| Type verpakking | Blister |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Producten per pallet | 6000 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 6 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 60 stuk(s) |
| Technische details | |
|---|---|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Overige specificaties | |
| Certificering | ISO/IEC24711 |
| Land van herkomst | Filipijnen |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | Filipijnen |
| Pallet brutohoogte | 18 cm |
| Aantal dozen per palletlaag | 10 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 294 kg |
| Producten per pallet | 6000 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 6 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 60 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Brother LC3211C inktcartridge 1 stuk(s...
ā¬Ā 8,39
ā¬Ā 6,93
|
New
Epson Monkey Singlepack Black T0891 DU...
ā¬Ā 9,93
ā¬Ā 8,21
|
Hot Product
Epson Monkey Singlepack Cyan T0892 DUR...
ā¬Ā 8,77
ā¬Ā 7,25
|
Epson Monkey Singlepack Magenta T0893...
ā¬Ā 8,89
ā¬Ā 7,35
|
Popular
Canon 4705A002 inktcartridge 1 stuk(s)...
ā¬Ā 12,41
ā¬Ā 10,26
|
Canon 4707A002 inktcartridge 1 stuk(s)...
ā¬Ā 12,41
ā¬Ā 10,26
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
LC3211C
|
C13T08914011
|
C13T08924011
|
C13T08934021
|
4705A002
|
4707A002
|
| Manufacturer |
Brother
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Canon
|
Canon
|
| Soort |
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
| Printkleuren |
Cyan
|
Black
|
Cyan
|
Magenta
|
Black
|
Magenta
|
| Merkcompatibiliteit |
Brother
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Canon
|
Canon
|
| Type aanbod |
Single pack
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





