Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Brother LC3211BK inktcartridge 1 stuk(s) Origineel Normaal rendement Zwart
ā¬Ā 14,57
ā¬Ā 12,04
Op voorraad
Inktcartridge zwart (circa 200 pagina's A4 volgens ISO/IEC 24711)
Stock Availability: 962 availible
- Zwarte inktcartridge (circa 200 pagina's A4 volgens ISO/IEC 24711)
- Brother inktcartridge van zeer hoge kwaliteit
- Gebruik originele Brother inkt en voorkom afdrukproblemen
Categorie: Inktcartridges
| SKU | LC3211BK |
|---|---|
| EAN | 4977766775748 |
| Manufacturer | Brother |
| Availability | In Stock |
| Product Manuals (HTML) |
View Manual View Manual |
De LC-3211BK zwarte inktcartridge is geschikt voor een brede serie van printers. Dankzij de uitgebreide testprocedure kunt u er zeker van zijn, dat u met dit originele Brother product altijd de beste printkwaliteit en afdrukresultaten behaalt. Door gebruik te maken van de originele Brother inktcartridges, loopt uw printer geen enkel risico op mogelijke schade die het niet-originele of nagevulde inktcartridges kunnen toebrengen.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type zwarte inkt | Inkt op pigmentbasis |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| Soort | Origineel |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Aantal zwarte inktcartridges | 1 |
| OEM-code | LC-3211 |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Paginaopbrengst zwarte inkt | 200 pagina's |
| Certificering | ISO/IEC24711 |
| Printkleuren | Zwart |
| Inkjet Cartridge Type | Normaal rendement |
| Land van herkomst | Filipijnen |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Compatibiliteit | DCP-J772DW DCP-J774DW MFC-J890DW MFC-J895DW DCP-J572DW MFC-J491DW MFC-J497DW1 |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Type verpakking | Blister |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 20 mm |
| Diepte | 75 mm |
| Hoogte | 127 mm |
| Gewicht | 40 g |
| Breedte verpakking | 145 mm |
| Diepte verpakking | 99 mm |
| Hoogte verpakking | 24 mm |
| Gewicht verpakking | 40 g |
| Type verpakking | Blister |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 145 mm |
| Diepte verpakking | 99 mm |
| Hoogte verpakking | 24 mm |
| Gewicht verpakking | 40 g |
| Type verpakking | Blister |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Producten per pallet | 4200 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 6 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 42 stuk(s) |
| Technische details | |
|---|---|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Overige specificaties | |
| Certificering | ISO/IEC24711 |
| Land van herkomst | Filipijnen |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | Filipijnen |
| Pallet brutohoogte | 18,8 cm |
| Aantal dozen per palletlaag | 7 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 250,7 kg |
| Producten per pallet | 4200 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 6 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 42 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Brother LC3211BK inktcartridge 1 stuk(...
ā¬Ā 14,57
ā¬Ā 12,04
|
Hot Product
Epson Hummingbird Singlepack Black T08...
ā¬Ā 14,19
ā¬Ā 11,73
|
New
Epson Hummingbird Singlepack Cyan T080...
ā¬Ā 14,19
ā¬Ā 11,73
|
Popular
Epson Hummingbird Singlepack Magenta T...
ā¬Ā 14,19
ā¬Ā 11,73
|
Epson Hummingbird Singlepack Yellow T0...
ā¬Ā 14,19
ā¬Ā 11,73
|
Epson Hummingbird Singlepack Light Cya...
ā¬Ā 14,19
ā¬Ā 11,73
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
LC3211BK
|
C13T08014011
|
C13T08024011
|
C13T08034011
|
C13T08044011
|
C13T08054011
|
| Manufacturer |
Brother
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
| Soort |
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
| Printkleuren |
Black
|
Black
|
Cyan
|
Magenta
|
Yellow
|
Light cyan
|
| Merkcompatibiliteit |
Brother
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
| Type aanbod |
Single pack
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





