Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Brother LC225XLY inktcartridge 1 stuk(s) Origineel Hoog (XL) rendement Geel
- Print 1.200 pagina's (ISO/IEC 24711)
- Originele Brother gele inktcartridge van hoge kwaliteit
- Brother inktcartridges zijn uitgebreid getest zodat elke afdruk perfecte resultaten oplevert
- Met het gebruik van deze originele Brother LC-225XLY inktcartridge is uw garantie verzekerd
| SKU | LC225XLY |
|---|---|
| EAN | 4977766735971 |
| Manufacturer | Brother |
| Availability | In Stock |
| Product Manuals (HTML) |
View Manual View Manual |

āAt your sideā
Bij gebruik van originele Brother verbruiksartikelen is de garantie van uw printer gewaarborgd. Brother staat āAt your sideā en u kunt rekenen op een uitstekende verkoopondersteuning en klantenservice, zowel voor als na aankoop van uw product.

Authenticiteit van printbenodigdheden
Originele Brother cartridges bevatten altijd een holografisch beveiligingslabel. Wees alert of er niet met de verpakking of het beveiligingslabel is geknoeid. Het product kan via het hologram-beveiligingslabel worden geverifieerd op echtheid door het unieke 7-cijferige ID-nummer te controleren op onze webpagina: www.brother.com/id

Optimale betrouwbaarheid
De āColour Rich Innobellaā technologie van Brother zorgt voor spectaculaire kleuren, die een hoge mate van levendigheid aan fotoafdrukken toevoegt. Brother Innobella inkt is zorgvuldig samengesteld, voor optimale werking en om verstopping van de printkop te voorkomen. Dit zorgt voor een hoge betrouwbaarheid en duurzaamheid van uw Brother printer.

Milieu en recycling
Alle Brother cartridges zijn ontworpen met als uitgangspunt om het milieu zo min mogelijk te belasten. Daarnaast biedt Brother klanten een milieuverantwoorde manier om hun Brother producten aan het einde van de levensduur in te leveren voor recycling.

Gegarandeerde kwaliteit
Brother inktcartridges staan garant voor een superieure afdrukkwaliteit. Door het gebruik van originele Brother verbruiksartikelen, beschermt u uw Brother printer ook tegen mogelijke schade die niet-originele, inferieure inktcartridge kunnen toebrengen. U bent daarnaast altijd verzekerd van optimale prestaties en betrouwbaarheid.

Optimale prestaties
Brother Innobella inkt en papier zijn lichtbestendig en bestand tegen ozon, waardoor afdrukken bij langdurige blootstelling aan licht na verloop van tijd niet zullen vervagen. Met originele Brother inktcartridge bent u altijd verzekerd van optimale prestaties en professionele resultaten.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type kleureninkt | Inkt op pigmentbasis |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| Soort | Origineel |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Aantal gekleurde inktcartridges | 1 |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Paginaopbrengst gekleurde inkt | 1200 pagina's |
| Printkleuren | Geel |
| Inkjet Cartridge Type | Hoog (XL) rendement |
| Land van herkomst | Filipijnen |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Compatibiliteit | DCP-J4120DW MFC-J4420DW MFC-J4620DW MFC-J5320DW MFC-J5620DW MFC-J5720DW |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Type verpakking | Blister |
| Paginaopbrengst voetnoot | ISO / IEC 24711 |
| Afmetingen papier | A4 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 25 mm |
| Diepte | 90 mm |
| Hoogte | 115 mm |
| Gewicht | 40 g |
| Breedte verpakking | 91 mm |
| Diepte verpakking | 130 mm |
| Hoogte verpakking | 28 mm |
| Gewicht verpakking | 60 g |
| Type verpakking | Blister |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 91 mm |
| Diepte verpakking | 130 mm |
| Hoogte verpakking | 28 mm |
| Gewicht verpakking | 60 g |
| Type verpakking | Blister |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Producten per pallet | 3000 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 5 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 30 stuk(s) |
| Technische details | |
|---|---|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Overige specificaties | |
| Paginaopbrengst voetnoot | ISO / IEC 24711 |
| Afmetingen papier | A4 |
| Land van herkomst | Filipijnen |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | Filipijnen |
| Pallet brutohoogte | 15 cm |
| Aantal dozen per palletlaag | 6 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 235,8 kg |
| Producten per pallet | 3000 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 5 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 30 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Brother LC225XLY inktcartridge 1 stuk(...
ā¬Ā 21,15
ā¬Ā 17,48
|
Epson T1591 Photo Black
ā¬Ā 22,51
ā¬Ā 18,60
|
Popular
Epson T1592 Cyan
ā¬Ā 22,51
ā¬Ā 18,60
|
Epson T1593 Magenta
ā¬Ā 22,51
ā¬Ā 18,60
|
Bestseller
Canon 6384B001 inktcartridge 1 stuk(s)...
ā¬Ā 17,21
ā¬Ā 14,22
|
New
Canon 6389B001 inktcartridge 1 stuk(s)...
ā¬Ā 16,82
ā¬Ā 13,90
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
LC225XLY
|
C13T15914010
|
C13T15924010
|
C13T15934010
|
6384B001
|
6389B001
|
| Manufacturer |
Brother
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Canon
|
Canon
|
| Soort |
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
| Printkleuren |
Yellow
|
Photo black
|
Cyan
|
Magenta
|
Photo black
|
Photo magenta
|
| Merkcompatibiliteit |
Brother
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Type aanbod |
Single pack
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





