Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Brother LC121C inktcartridge 1 stuk(s) Origineel Cyaan
ā¬Ā 11,51
ā¬Ā 9,51
Op voorraad
Brother LC-121C cyaan inktcartridge. Print 300 pagina's.
Stock Availability: 53 availible
- Originele Brother inkt van hoge kwaliteit
- Voorkomt verspilling en afdrukproblemen, waardoor u papier, tijd en geld bespaart
Categorie: Inktcartridges
| SKU | LC121C |
|---|---|
| EAN | 4977766723190 |
| Manufacturer | Brother |
| Availability | In Stock |
| Product Manuals (HTML) |
View Manual View Manual |
Deze LC-121C cyaan inktcartridge is ontworpen om keer op keer indrukwekkende afdrukresultaten te leveren. Dit is een origineel verbruiksartikel van Brother en dus eenvoudig te installeren en gegarandeerd 100% compatibel met uw printer.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| Soort | Origineel |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Paginaopbrengst gekleurde inkt | 300 pagina's |
| Printkleuren | Cyaan |
| Land van herkomst | Filipijnen |
| Compatibiliteit | DCP-J132W DCP-J152W DCP-J552DW DCP-J752DW MFC-J470DW MFC-J650DW DCP-J132W DCP-J152W DCP-J552DW DCP-J752DW MFC-J470DW MFC-J650DW MFC-J870DW |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Eisen aan de omgeving | |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 70 procent |
| Temperatuur bij opslag | 10 - 35 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 15 - 35 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 85 mm |
| Diepte | 24 mm |
| Hoogte | 145 mm |
| Gewicht | 34 g |
| Gewicht verpakking | 67 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Gewicht verpakking | 67 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Producten per pallet | 3000 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 5 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 30 stuk(s) |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | Filipijnen |
| Pallet brutohoogte | 15 cm |
| Aantal dozen per palletlaag | 6 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 216 kg |
| Producten per pallet | 3000 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 5 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 30 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | Filipijnen |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Brother LC121C inktcartridge 1 stuk(s)...
ā¬Ā 11,51
ā¬Ā 9,51
|
Bestseller
Epson Hummingbird Singlepack Black T08...
ā¬Ā 14,19
ā¬Ā 11,73
|
New
Epson Hummingbird Singlepack Cyan T080...
ā¬Ā 14,19
ā¬Ā 11,73
|
Popular
Epson Hummingbird Singlepack Magenta T...
ā¬Ā 14,19
ā¬Ā 11,73
|
Epson Hummingbird Singlepack Yellow T0...
ā¬Ā 14,19
ā¬Ā 11,73
|
Epson Hummingbird Singlepack Light Cya...
ā¬Ā 14,19
ā¬Ā 11,73
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
LC121C
|
C13T08014011
|
C13T08024011
|
C13T08034011
|
C13T08044011
|
C13T08054011
|
| Manufacturer |
Brother
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
| Soort |
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
| Printkleuren |
Cyan
|
Black
|
Cyan
|
Magenta
|
Yellow
|
Light cyan
|
| Merkcompatibiliteit |
Brother
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
| Type aanbod |
Single pack
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





