Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Brother LC1100Y inktcartridge 1 stuk(s) Origineel Geel
ā¬Ā 12,32
ā¬Ā 10,18
Op voorraad
Brother LC-1100Y gele inktcartridge. Print 325 pagina's.
Stock Availability: 57 availible
- Print 325 pagina's (ISO/IEC 24711)
- Originele Brother gele inktcartridge van hoge kwaliteit
- Brother inktcartridges zijn uitgebreid getest zodat elke afdruk perfecte resultaten oplevert
- Met het gebruik van deze originele Brother LC-1100Y inktcartridge is uw garantie verzekerd
- De LC-1100-serie inktcartridges zijn ook verkrijgbaar in een LC-1100VALBP voordeelverpakking, waarmee de kosten per pagina worden verlaagd
Categorie: Inktcartridges
| SKU | LC1100Y |
|---|---|
| EAN | 4977766659789 |
| Manufacturer | Brother |
| Availability | In Stock |
| Product Manuals (HTML) |
View Manual |
Deze originele Brother LC-1100Y gele inktcartridge werd speciaal ontworpen voor optimale printprestaties en zorgt ervoor dat uw printopdrachten met volle kleuren en een perfecte helderheid worden afgedrukt. Onze eenvoudig te installeren cartridges zijn compatibel met een breed assortiment aan printers en zullen u helpen documenten af te drukken die lang meegaan en na verloop van tijd niet vlekkerig worden of vervagen.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type kleureninkt | Inkt op pigmentbasis |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| Soort | Origineel |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Paginaopbrengst gekleurde inkt | 325 pagina's |
| Printkleuren | Geel |
| Land van herkomst | Filipijnen |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Kleur | Ja |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Paginaopbrengst (A4, kleur), ca. | 325 pagina's |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 85 mm |
| Diepte | 24 mm |
| Hoogte | 145 mm |
| Gewicht | 38 g |
| Breedte verpakking | 120 mm |
| Diepte verpakking | 85 mm |
| Hoogte verpakking | 25 mm |
| Gewicht verpakking | 100 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 120 mm |
| Diepte verpakking | 85 mm |
| Hoogte verpakking | 25 mm |
| Gewicht verpakking | 100 g |
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 86 x 26 x 123 mm |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud doos of mastercarton | 5 stuk(s) |
| Producten per pallet | 3000 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 5 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 30 stuk(s) |
| Technische details | |
|---|---|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Overige specificaties | |
| Paginaopbrengst (A4, kleur), ca. | 325 pagina's |
| Land van herkomst | Filipijnen |
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 86 x 26 x 123 mm |
| Inhoud doos of mastercarton | 5 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | Filipijnen |
| Pallet brutohoogte | 15,5 cm |
| Aantal dozen per palletlaag | 6 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 228 kg |
| Inhoud doos of mastercarton | 5 stuk(s) |
| Producten per pallet | 3000 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 5 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 30 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
You may also be interested in
| Product |
Brother LC1100Y inktcartridge 1 stuk(s...
ā¬Ā 12,32
ā¬Ā 10,18
|
Bestseller
Epson Hummingbird Singlepack Black T08...
ā¬Ā 14,19
ā¬Ā 11,73
|
New
Epson Hummingbird Singlepack Cyan T080...
ā¬Ā 14,19
ā¬Ā 11,73
|
Popular
Epson Hummingbird Singlepack Magenta T...
ā¬Ā 14,19
ā¬Ā 11,73
|
Hot Product
Epson Hummingbird Singlepack Yellow T0...
ā¬Ā 14,19
ā¬Ā 11,73
|
Epson Hummingbird Singlepack Light Cya...
ā¬Ā 14,19
ā¬Ā 11,73
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
LC1100Y
|
C13T08014011
|
C13T08024011
|
C13T08034011
|
C13T08044011
|
C13T08054011
|
| Manufacturer |
Brother
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
| Soort |
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
| Printkleuren |
Yellow
|
Black
|
Cyan
|
Magenta
|
Yellow
|
Light cyan
|
| Merkcompatibiliteit |
Brother
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
| Type aanbod |
Single pack
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





