Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Brother LC1100HYRBWBP inktcartridge 3 stuk(s) Origineel Cyaan, Magenta, Geel
ā¬Ā 39,51
ā¬Ā 32,65
Op voorraad
Brother LC-1100HYRBWBP inktcartridges cyaan, magenta en geel met hoge capaciteit voordeelverpakking. Elke cartridge print 750 pagina's.
Stock Availability: 15 availible
- Originele Brother inkt van hoge kwaliteit
- Voorkomt verspilling en afdrukproblemen, waardoor u papier, tijd en geld bespaart
Categorie: Inktcartridges
| SKU | LC1100HYRBWBP |
|---|---|
| EAN | 5014047561535 |
| Manufacturer | Brother |
| Availability | In Stock |
| Product Manuals (HTML) |
View Manual View Manual |
Zorg ervoor dat het vervangen van uw originele Brother inktcartridges soepel, zorgeloos en betaalbaar verloopt en kies voor de LC-1100HYRBWBP voordeelverpakking met hoge capaciteit. De verpakking bevat cyaan, geel en magenta inktcartridges, die speciaal ontwikkeld zijn om het beste uit uw Brother printer te halen.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type kleureninkt | Inkt op pigmentbasis |
| Type aanbod | Multi-verpakking |
| Soort | Origineel |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Aantal gekleurde inktcartridges | 3 |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Paginaopbrengst gekleurde inkt | 750 pagina's |
| Printkleuren | Cyaan, Magenta, Geel |
| Land van herkomst | Maleisiƫ |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Kleur | Ja |
| Compatibiliteit | MFC-5895CW MFC5890CN MFC-6490CW MFC-6890CDW DCP-6690CW |
| Aantal per verpakking | 3 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 165 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoogte | 125 mm |
| Gewicht | 126 g |
| Gewicht verpakking | 168 g |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 168 g |
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 67 x 125 x 178 mm |
| Aantal per verpakking | 3 stuk(s) |
| Producten per pallet | 672 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 8 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 168 stuk(s) |
| Technische details | |
|---|---|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | Maleisiƫ |
| Pallet brutohoogte | 16,5 cm |
| Aantal dozen per palletlaag | 21 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 144,5 kg |
| Producten per pallet | 672 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 8 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 168 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Pallet type | 1200 x 1000 mm |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | Maleisiƫ |
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 67 x 125 x 178 mm |
You may also be interested in
| Product |
Brother LC1100HYRBWBP inktcartridge 3...
ā¬Ā 39,51
ā¬Ā 32,65
|
Hot Product
Epson Monkey Multipack 4-colours T0895...
ā¬Ā 35,40
ā¬Ā 29,26
|
New
Epson Turtle T1571 Photo Black
ā¬Ā 32,51
ā¬Ā 26,87
|
Popular
Epson Turtle T1575 Light Cyan
ā¬Ā 32,51
ā¬Ā 26,87
|
Epson Turtle T1576 Vivid Light Magenta
ā¬Ā 32,51
ā¬Ā 26,87
|
Bestseller
Epson SJIC22P(C): Ink cartridge for Co...
ā¬Ā 34,28
ā¬Ā 28,33
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
LC1100HYRBWBP
|
C13T08954010
|
C13T15714010
|
C13T15754010
|
C13T15764010
|
C33S020602
|
| Manufacturer |
Brother
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
| Soort |
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
| Printkleuren |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Photo black
|
Light cyan
|
Vivid Light Magenta
|
Cyan
|
| Merkcompatibiliteit |
Brother
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
| Type aanbod |
Multi pack
|
Multi pack
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





