Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Brother LC-221 inktcartridge 4 stuk(s) Origineel Normaal rendement Zwart, Cyaan, Magenta, Geel
ā¬Ā 48,45
ā¬Ā 40,04
Op voorraad
Brother LC-221VALBP inktcartridge zwart, cyaan, magenta en geel voordeelverpakking. Elke cartridge print 260 pagina's.
Stock Availability: 16 availible
- Originele Brother inkt van hoge kwaliteit
- Voorkomt verspilling en afdrukproblemen, waardoor u papier, tijd en geld bespaart
Categorie: Inktcartridges
| SKU | LC221VALBP |
|---|---|
| EAN | 5014047567186 |
| Manufacturer | Brother |
| Availability | In Stock |
| Product Manuals (HTML) |
View Manual View Manual |
Zorg ervoor dat het vervangen van uw originele Brother inktcartridges soepel, zorgeloos en betaalbaar verloopt en kies voor de LC-221VALBP voordeelverpakking. De verpakking bevat LC-221 cartridges in zwart, cyaan, geel en magenta. Deze zijn ontworpen zodat u het maximale uit uw Brother printer kunt halen.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type aanbod | Multi-verpakking |
| Soort | Origineel |
| Inkttype | Pigmentgebaseerde inkt |
| Aantal gekleurde inktcartridges | 3 |
| Aantal zwarte inktcartridges | 1 |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Paginaopbrengst gekleurde inkt | 260 pagina's |
| Paginaopbrengst zwarte inkt | 260 pagina's |
| Printkleuren | Zwart, Cyaan, Magenta, Geel |
| Inkjet Cartridge Type | Normaal rendement |
| Land van herkomst | Filipijnen |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Compatibiliteit | MFC-J680DW MFC-J480DW DCP-J562DW MFC-J880DW |
| Aantal per verpakking | 4 stuk(s) |
| Type verpakking | Blister |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 68 mm |
| Diepte | 217 mm |
| Hoogte | 177 mm |
| Gewicht | 172 g |
| Breedte verpakking | 217 mm |
| Diepte verpakking | 179 mm |
| Hoogte verpakking | 68 mm |
| Gewicht verpakking | 173 g |
| Type verpakking | Blister |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 217 mm |
| Diepte verpakking | 179 mm |
| Hoogte verpakking | 68 mm |
| Gewicht verpakking | 173 g |
| Type verpakking | Blister |
| Aantal per verpakking | 4 stuk(s) |
| Producten per pallet | 544 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 8 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 136 stuk(s) |
| Technische details | |
|---|---|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | Filipijnen |
| Pallet brutohoogte | 16,7 cm |
| Aantal dozen per palletlaag | 17 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 139 kg |
| Producten per pallet | 544 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 8 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 136 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Pallet type | 1200 x 1000 mm |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | Filipijnen |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Brother LC-221 inktcartridge 4 stuk(s)...
ā¬Ā 48,45
ā¬Ā 40,04
|
Popular
Epson inktpatroon Photo Black T580100
ā¬Ā 65,87
ā¬Ā 54,44
|
Recommended
Epson inktpatroon Light Cyan T580500
ā¬Ā 65,87
ā¬Ā 54,44
|
Epson inktpatroon Light Black T580700
ā¬Ā 65,87
ā¬Ā 54,44
|
New
Epson Polar bear Multipack 4-colours 2...
ā¬Ā 63,36
ā¬Ā 52,36
|
Hot Product
Epson inktpatroon Light Light Black T5...
ā¬Ā 65,87
ā¬Ā 54,44
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
LC221VALBP
|
C13T580100
|
C13T580500
|
C13T580700
|
C13T26164010
|
C13T580900
|
| Manufacturer |
Brother
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
| Soort |
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
| Printkleuren |
n.v.t.
|
Photo black
|
Light cyan
|
Light Black
|
n.v.t.
|
Light Light Black
|
| Merkcompatibiliteit |
Brother
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
| Type aanbod |
Multi pack
|
n.v.t.
|
Single pack
|
n.v.t.
|
Multi pack
|
n.v.t.
|





