Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Brother LC-125XLCBP inktcartridge 1 stuk(s) Origineel Cyaan
ā¬Ā 23,04
ā¬Ā 19,04
Op voorraad
Blauwe ink voor 1.200 pagina's
Stock Availability: 90 availible
Categorie: Inktcartridges
| SKU | LC125XLCBP |
|---|---|
| EAN | 5014047563256 |
| Manufacturer | Brother |
| Availability | In Stock |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort | Origineel |
| Printkleuren | Cyaan |
| Land van herkomst | China |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Compatibiliteit | DCP-J4110DW, MFC-J4410DW, MFC-J4510DW, MFC-J4610DW, MFC-J4710DW |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Type verpakking | Blister |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 35 mm |
| Diepte | 122 mm |
| Hoogte | 179 mm |
| Gewicht | 61 g |
| Gewicht verpakking | 88 g |
| Type verpakking | Blister |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 88 g |
| Type verpakking | Blister |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Producten per pallet | 1680 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 8 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 168 stuk(s) |
| Technische details | |
|---|---|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| Pallet brutohoogte | 16,5 cm |
| Aantal dozen per palletlaag | 21 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 149,2 kg |
| Producten per pallet | 1680 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 8 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 168 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Pallet type | 1200 x 1000 mm |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
You may also be interested in
| Product |
Brother LC-125XLCBP inktcartridge 1 st...
ā¬Ā 23,04
ā¬Ā 19,04
|
Bestseller
Epson Turtle T1571 Photo Black
ā¬Ā 32,51
ā¬Ā 26,87
|
Epson Turtle T1575 Light Cyan
ā¬Ā 32,51
ā¬Ā 26,87
|
Hot Product
Epson Turtle T1576 Vivid Light Magenta
ā¬Ā 32,51
ā¬Ā 26,87
|
New
Epson T1591 Photo Black
ā¬Ā 22,51
ā¬Ā 18,60
|
Popular
Epson T1592 Cyan
ā¬Ā 22,51
ā¬Ā 18,60
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
LC125XLCBP
|
C13T15714010
|
C13T15754010
|
C13T15764010
|
C13T15914010
|
C13T15924010
|
| Manufacturer |
Brother
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
| Soort |
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
| Printkleuren |
Cyan
|
Photo black
|
Light cyan
|
Vivid Light Magenta
|
Photo black
|
Cyan
|
| Merkcompatibiliteit |
n.v.t.
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|





