Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Brother LC-1100HYMBP inktcartridge 1 stuk(s) Origineel Magenta
ā¬Ā 16,78
ā¬Ā 13,87
Op voorraad
Brother LC-1100HYMBP Magenta High Yieldfor MFC-6490CW / DCP-6690CW Inktcartridges blister package
Stock Availability: 8 availible
Categorie: Inktcartridges
| SKU | LC1100HYMBP |
|---|---|
| Manufacturer | Brother |
| Availability | In Stock |
INK CARTRIDGE LC-1100HYM MAGENTA HY BLISTER
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type kleureninkt | Inkt op pigmentbasis |
| Soort | Origineel |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Printkleuren | Magenta |
| Land van herkomst | Maleisiƫ |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Kleur | Ja |
| Compatibiliteit | MFC-6490CW / DCP-6690CW |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 170 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Hoogte | 125 mm |
| Gewicht | 42 g |
| Gewicht verpakking | 70 g |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 70 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Producten per pallet | 1680 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 8 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 168 stuk(s) |
| Technische details | |
|---|---|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | Maleisiƫ |
| Pallet brutohoogte | 15,9 cm |
| Aantal dozen per palletlaag | 21 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 127,2 kg |
| Producten per pallet | 1680 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 8 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 168 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Pallet type | 1200 x 1000 mm |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | Maleisiƫ |
You may also be interested in
| Product |
Brother LC-1100HYMBP inktcartridge 1 s...
ā¬Ā 16,78
ā¬Ā 13,87
|
Bestseller
Epson Hummingbird Singlepack Black T08...
ā¬Ā 14,19
ā¬Ā 11,73
|
New
Epson Hummingbird Singlepack Cyan T080...
ā¬Ā 14,19
ā¬Ā 11,73
|
Popular
Epson Hummingbird Singlepack Magenta T...
ā¬Ā 14,19
ā¬Ā 11,73
|
Hot Product
Epson Hummingbird Singlepack Yellow T0...
ā¬Ā 14,19
ā¬Ā 11,73
|
Epson Hummingbird Singlepack Light Cya...
ā¬Ā 14,19
ā¬Ā 11,73
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
LC1100HYMBP
|
C13T08014011
|
C13T08024011
|
C13T08034011
|
C13T08044011
|
C13T08054011
|
| Manufacturer |
Brother
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
| Soort |
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
| Printkleuren |
Magenta
|
Black
|
Cyan
|
Magenta
|
Yellow
|
Light cyan
|
| Merkcompatibiliteit |
n.v.t.
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|





