Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Brother HSE-221E labelprinter-tape Zwart op wit
€ 24,56
€ 20,30
Op voorraad
Brother HSe-221E zwart op witte krimpkous tapecassette. Breedte 9 mm en lengte 1,5 meter. Geschikt voor kabels met een diameter tussen 1.6 mm en 5.4 mm.
Stock Availability: 78 availible
- Breedte 9 mm, lengte 1,5 meter
- Krimpt bij verhitting, zodat kabels gemakkelijk geïdentificeerd kunnen worden
- Originele Brother tapecassette van hoge kwaliteit
- Zorgt voor duurzame, goed leesbare resultaten
- Geschikt voor kabels met een diameter tussen 1,6 mm en 5,4 mm
- Krimpverhouding 3:1
Categorie: Labelprinter-tapes
| SKU | HSE221E |
|---|---|
| EAN | 4977766822732 |
| Manufacturer | Brother |
| Availability | In Stock |
Deze originele Brother 9 mm HSe-221E krimpkous tape is speciaal ontworpen om op professionele wijze kabels en bedrading permanent te markeren en te identificeren. Deze zwart op witte tape met een krimpverhouding van 3:1 wordt aanbevolen voor gebruik met kabels met een diameter tussen 1,6 mm en 5,4 mm. Deze tape is te gebruiken met P-touch labelprinters met het HS- of HSe-logo op de behuizing.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Labelkleur | Zwart op wit |
| Land van herkomst | China |
| Soort | Krimpkous |
| Technische details | |
| Land van herkomst | China |
| Tapebreedte (metrisch) | 9 mm |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Gewicht en omvang | |
| Tapebreedte (metrisch) | 9 mm |
| Diepte | 155 mm |
| Gewicht | 42 g |
| Hoogte | 18 mm |
| Gewicht verpakking | 49 g |
| Breedte | 69 mm |
| Verpakking | |
|---|---|
| Gewicht verpakking | 49 g |
| Logistieke gegevens | |
| Pallet brutohoogte | 14,7 cm |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 360 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 12 stuk(s) |
| Aantal dozen per palletlaag | 30 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 390,6 kg |
| Producten per pallet | 7200 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
You may also be interested in
| Product |
Brother HSE-221E labelprinter-tape Zwa...
€ 24,56
€ 20,30
|
Popular
Brother TZE-555 labelprinter-tape Wit...
€ 21,55
€ 17,81
|
Brother TZE-SE4 labelprinter-tape TZ
€ 29,73
€ 24,57
|
Bestseller
Brother TZE-261 labelprinter-tape Zwar...
€ 24,25
€ 20,04
|
Recommended
Brother TZE-161 labelprinter-tape Zwar...
€ 22,89
€ 18,92
|
Hot Product
Brother DK-22251 labelprinter-tape Zwa...
€ 20,23
€ 16,72
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
HSE221E
|
TZE555
|
TZESE4
|
TZE261
|
TZE161
|
DK22251
|
| Manufacturer |
Brother
|
Brother
|
Brother
|
Brother
|
Brother
|
Brother
|
| Labelkleur |
Black on white
|
White on blue
|
n.v.t.
|
Black on white
|
Black on transparent
|
Black and red on white
|





