Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Brother DR-421CL printer drum Origineel 1 stuk(s)
ā¬Ā 153,03
ā¬Ā 126,47
Op voorraad
Het Brother DR-421CL drum unit zwart, cyaan, magenta en geel. Print 50.000 pagina's (3 pagina's per opdracht)
Stock Availability: 472 availible
- Print 30.000 pagina's (1 pagina per opdracht) / 50.000 pagina's (3 pagina's per opdracht)
- Originele Brother drum van hoge kwaliteit
- Voorkomt verspilling en afdrukproblemen, waardoor u papier, tijd en geld bespaart
Categorie: Printer drums
| SKU | DR421CL |
|---|---|
| EAN | 4977766771894 |
| Manufacturer | Brother |
| Availability | In Stock |
Zorg dat uw laserprinter op kantoor optimaal blijft presteren en dat uw afdrukken van de hoogste kwaliteit zijn met dit originele Brother DR-421CL drum unit. De DR-421CL is eenvoudig te installeren, betrouwbaar en duurzaam, waardoor u geen kostbare tijd verliest door onnodige afdrukproblemen.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort | Origineel |
| Multipack | Nee |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Paginaopbrengst | 30000 pagina's |
| Printtechnologie | Laserprinten |
| Printkleuren | Zwart, Cyaan, Magenta, Geel |
| Land van herkomst | China |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | HL-L8260CDW, HL-L8360CDW, HL-L9310CDW, HL-L9310CDWT, HL-L9310CDWTT, DCP L8410CDW, MFC L8690CDW, MFC L8900CDW, MFC L9570CDW, MFC L9570CDWT |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Producten per pallet | 28 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 7 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 28 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 423 mm |
| Diepte | 225 mm |
| Hoogte | 453 mm |
| Gewicht | 1,64 kg |
| Gewicht verpakking | 2,67 kg |
| Verpakking | |
|---|---|
| Gewicht verpakking | 2,67 kg |
| Technische details | |
| Paginaopbrengst | 30000 pagina's |
| Printtechnologie | Laserprinten |
| Printkleuren | Zwart, Cyaan, Magenta, Geel |
| Land van herkomst | China |
| Kleur van het product | Zwart |
| Producten per pallet | 28 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 7 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 28 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Pallet type | 1200 x 1000 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Pallet brutohoogte | 16,9 cm |
| Pallet brutogewicht | 93,2 kg |
| Aantal dozen per palletlaag | 4 stuk(s) |
| Producten per pallet | 28 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 7 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 28 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Brother DR-421CL printer drum Originee...
ā¬Ā 153,03
ā¬Ā 126,47
|
OKI 46507307 printer drum Origineel 1...
ā¬Ā 132,81
ā¬Ā 109,76
|
Hot Product
OKI 46507305 printer drum Origineel 1...
ā¬Ā 132,81
ā¬Ā 109,76
|
OKI 46507415 printer drum Origineel 1...
ā¬Ā 117,96
ā¬Ā 97,49
|
New
Lexmark 76C0PK0 printer drum Origineel...
ā¬Ā 171,67
ā¬Ā 141,88
|
Popular
Brother DR-3100 printer drum Origineel
ā¬Ā 213,82
ā¬Ā 176,71
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
DR421CL
|
46507307
|
46507305
|
46507415
|
76C0PK0
|
DR3100
|
| Manufacturer |
Brother
|
OKI
|
OKI
|
OKI
|
Lexmark
|
Brother
|
| Soort |
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
| Merkcompatibiliteit |
Brother
|
OKI
|
OKI
|
OKI
|
Lexmark
|
n.v.t.
|
| Multipack |
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
n.v.t.
|




