Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Brother DR-321CL printer drum Origineel 1 stuk(s)
ā¬Ā 198,60
ā¬Ā 164,13
Op voorraad
Het Brother DR-321CL drum unit zwart, cyaan, magenta en geel. Print 25.000 pagina's.
Stock Availability: 32 availible
- Print 25.000 pagina's (bij ƩƩn pagina per opdracht)
- Originele Brother drum van hoge kwaliteit
- Voorkomt verspilling en afdrukproblemen, waardoor u papier, tijd en geld bespaart
Categorie: Printer drums
| SKU | DR321CL |
|---|---|
| EAN | 4977766735179 |
| Manufacturer | Brother |
| Availability | In Stock |
Zorg dat uw laserprinter op kantoor optimaal blijft presteren en dat uw afdrukken van de hoogste kwaliteit zijn met dit originele Brother DR-321CL drum unit. De DR-321CL is eenvoudig te installeren, betrouwbaar en duurzaam, waardoor u geen kostbare tijd verliest door onnodige afdrukproblemen.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort | Origineel |
| Multipack | Nee |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Paginaopbrengst | 25000 pagina's |
| Printtechnologie | Laserprinten |
| Land van herkomst | China |
| Kleur van het product | Zwart, Blauw |
| Compatibiliteit | Brother DCP-L8400CDN, DCP-L8450CDW, HL-L8250CDN, HL-L8350CDW, HL-L9200CDWT, HL-L9300CDWTT, MFC-L8650CDW, MFC-L8850CDW, MFC-L9550CDWT |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Producten per pallet | 28 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 7 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 28 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 420 mm |
| Diepte | 220 mm |
| Hoogte | 445 mm |
| Gewicht | 1,58 kg |
| Gewicht verpakking | 2,66 kg |
| Verpakking | |
|---|---|
| Gewicht verpakking | 2,66 kg |
| Technische details | |
| Paginaopbrengst | 25000 pagina's |
| Printtechnologie | Laserprinten |
| Land van herkomst | China |
| Kleur van het product | Zwart, Blauw |
| Producten per pallet | 28 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 7 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 28 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Pallet type | 1200 x 1000 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Pallet brutohoogte | 17 cm |
| Pallet brutogewicht | 93,5 kg |
| Aantal dozen per palletlaag | 4 stuk(s) |
| Producten per pallet | 28 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 7 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 28 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
You may also be interested in
| Product |
Popular
Brother DR-321CL printer drum Originee...
ā¬Ā 198,60
ā¬Ā 164,13
|
Hot Product
OKI 44844405 printer drum Origineel 1...
ā¬Ā 239,36
ā¬Ā 197,82
|
Bestseller
OKI 44844406 printer drum Origineel 1...
ā¬Ā 239,36
ā¬Ā 197,82
|
Canon 701 Origineel 1 stuk(s)
ā¬Ā 203,16
ā¬Ā 167,90
|
OKI 42918108 printer drum Origineel 1...
ā¬Ā 281,12
ā¬Ā 232,33
|
New
OKI 44315107 printer drum Origineel 1...
ā¬Ā 174,91
ā¬Ā 144,55
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
DR321CL
|
44844405
|
44844406
|
9623A003
|
42918108
|
44315107
|
| Manufacturer |
Brother
|
OKI
|
OKI
|
Canon
|
OKI
|
OKI
|
| Soort |
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
| Merkcompatibiliteit |
Brother
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Canon
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Multipack |
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|




