Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Brother DR-2510 printer drum Origineel 1 stuk(s)
ā¬Ā 105,39
ā¬Ā 87,10
Op voorraad
Brother DR-2510 drum unit. Print tot maximaal 15.000 pagina's.
Stock Availability: 451 availible
- Print tot maximaal 15.000 pagina's (1 pagina per printopdracht)
- Hoogwaardige originele Brother drum unit
- Brother verbruiksartikelen zijn uitgebreid getest zodat elke afdruk perfecte resultaten oplevert
- Dit onderdeel is ontwikkeld door Brother en volledig afgestemd om te werken in combinatie met uw Brother printer waardoor optimale afdrukresultaten gegarandeerd kunnen worden.
Categorie: Printer drums
| SKU | DR2510 |
|---|---|
| EAN | 4977766830089 |
| Manufacturer | Brother |
| Availability | In Stock |

Milieu en recycling
Alle Brother cartridges zijn ontworpen met als uitgangspunt om het milieu zo min mogelijk te belasten. Daarnaast biedt Brother klanten een milieuverantwoorde manier om hun Brother producten aan het einde van de levensduur in te leveren voor recycling.

āAt your sideā
Bij gebruik van originele Brother verbruiksartikelen is de garantie van uw printer gewaarborgd. Brother staat āAt your sideā en u kunt rekenen op een uitstekende verkoopondersteuning en klantenservice, zowel voor als na aankoop van uw product.
Deze originele drum unit is speciaal ontworpen voor gebruik met uw Brother laserprinter. De DR-2510 drum unit zorgt ervoor dat uw printer elke afdruk uitstekende printresultaten behaalt, zodat u verzekerd bent dat belangrijke documenten worden afgedrukt met de beste kwaliteit. Wanneer uw printer daarom vraagt, raden wij u aan om de drum unit te vervangen door een origineel Brother DR-2510, zodat u verzekerd blijft van topkwaliteit afdrukken en problemen voorkomt. Als u de drumt unit blijft gebruiken boven het aanbevolen aantal afdrukken, zullen de printresultaten minder worden en kan de printer beschadigd raken.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort | Origineel |
| Multipack | Nee |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Paginaopbrengst | 15000 pagina's |
| Land van herkomst | Vietnam |
| Compatibiliteit | HL-L2445DW, HL-L2400DWE |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Producten per pallet | 108 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 6 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 36 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 216 mm |
| Hoogte | 350 mm |
| Gewicht | 451 g |
| Breedte verpakking | 223 mm |
| Diepte verpakking | 357 mm |
| Hoogte verpakking | 124 mm |
| Gewicht verpakking | 640 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 223 mm |
| Diepte verpakking | 357 mm |
| Hoogte verpakking | 124 mm |
| Gewicht verpakking | 640 g |
| Technische details | |
| Paginaopbrengst | 15000 pagina's |
| Land van herkomst | Vietnam |
| Producten per pallet | 108 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 6 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 36 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8443999000 |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Pallet brutohoogte | 15,9 cm |
| Pallet brutogewicht | 105,1 kg |
| Aantal dozen per palletlaag | 6 stuk(s) |
| Producten per pallet | 108 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 6 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 36 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8443999000 |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Brother DR-2510 printer drum Origineel...
ā¬Ā 105,39
ā¬Ā 87,10
|
New
OKI Magenta image drum for C5650 / 575...
ā¬Ā 96,39
ā¬Ā 79,66
|
Popular
OKI Cyan image drum for C5650 / C5750...
ā¬Ā 96,39
ā¬Ā 79,66
|
OKI Yellow image drum for C5650/5750 O...
ā¬Ā 96,39
ā¬Ā 79,66
|
Hot Product
OKI 44318508 printer drum Origineel 1...
ā¬Ā 116,58
ā¬Ā 96,35
|
OKI Black image drum for C5650/5750 Or...
ā¬Ā 96,39
ā¬Ā 79,66
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
DR2510
|
43870006
|
43870007
|
43870005
|
44318508
|
43870008
|
| Manufacturer |
Brother
|
OKI
|
OKI
|
OKI
|
OKI
|
OKI
|
| Soort |
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
| Merkcompatibiliteit |
Brother
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Multipack |
N
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
N
|
n.v.t.
|





