Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Brother DR-2300 printer drum Origineel 1 stuk(s)
ā¬Ā 93,68
ā¬Ā 77,42
Op voorraad
Brother DR-2300 drum unit. Print 12.000 pagina's.
Stock Availability: 504 availible
- Print 12.000 pagina's (bij ƩƩn pagina per opdracht)
- Originele Brother drum van hoge kwaliteit
- Voorkomt verspilling en afdrukproblemen, waardoor u papier, tijd en geld bespaart
Categorie: Printer drums
| SKU | DR2300 |
|---|---|
| EAN | 4977766739047 |
| Manufacturer | Brother |
| Availability | In Stock |
Deze originele vervangende drum unit is vakkundig ontworpen voor gebruik met uw Brother laserprinter. De DR-2300 drum unit zorgt ervoor dat uw printer resultaten van de hoogste kwaliteit blijft leveren, zodat uw belangrijke documenten afgedrukt worden met de helderheid die zij verdienen.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort | Origineel |
| Multipack | Nee |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Paginaopbrengst | 12000 pagina's |
| Printtechnologie | Laserprinten |
| Land van herkomst | Vietnam |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | Brother HL-L2300D / HL-L2340DW / HL-L2360DN / HL-L-2365DW / DCP-L2500D / DCP-L2520DW / DCP-L2540DN / DCP-L2560DW / MFC-L2700DW / MFC-L2720DW / MFC-L2740DW |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Producten per pallet | 108 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 6 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 36 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 222 mm |
| Diepte | 111 mm |
| Hoogte | 353 mm |
| Gewicht | 471 g |
| Breedte verpakking | 358 mm |
| Diepte verpakking | 225 mm |
| Hoogte verpakking | 112 mm |
| Gewicht verpakking | 640 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 358 mm |
| Diepte verpakking | 225 mm |
| Hoogte verpakking | 112 mm |
| Gewicht verpakking | 640 g |
| Technische details | |
| Paginaopbrengst | 12000 pagina's |
| Printtechnologie | Laserprinten |
| Land van herkomst | Vietnam |
| Kleur van het product | Zwart |
| Producten per pallet | 108 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 6 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 36 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Pallet brutohoogte | 15,9 cm |
| Pallet brutogewicht | 102,7 kg |
| Aantal dozen per palletlaag | 6 stuk(s) |
| Producten per pallet | 108 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 6 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 36 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Brother DR-2300 printer drum Origineel...
ā¬Ā 93,68
ā¬Ā 77,42
|
New
Epson Photoconductor Unit 100k
ā¬Ā 74,40
ā¬Ā 61,49
|
Popular
OKI Magenta image drum for C5650 / 575...
ā¬Ā 96,39
ā¬Ā 79,66
|
OKI Cyan image drum for C5650 / C5750...
ā¬Ā 96,39
ā¬Ā 79,66
|
OKI Yellow image drum for C5650/5750 O...
ā¬Ā 96,39
ā¬Ā 79,66
|
Hot Product
OKI 44318508 printer drum Origineel 1...
ā¬Ā 116,58
ā¬Ā 96,35
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
DR2300
|
C13S051228
|
43870006
|
43870007
|
43870005
|
44318508
|
| Manufacturer |
Brother
|
Epson
|
OKI
|
OKI
|
OKI
|
OKI
|
| Soort |
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
| Merkcompatibiliteit |
Brother
|
Epson
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Multipack |
N
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
N
|





