Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Brother DK-11203 labelprinter-tape Zwart op wit
€ 7,91
€ 6,54
Op voorraad
Brother DK-11203 zwart op wit voorgestanst map label – papier - 17 mm x 87 mm - 300 labels per rol
Stock Availability: 28 availible
- 300 labels per rol, 17 mm x 87 mm
- Originele Brother labelrol van hoge kwaliteit
- Gegarandeerd duurzame, goed leesbare labels
Categorie: Labelprinter-tapes
| SKU | DK11203 |
|---|---|
| EAN | 4977766628150 |
| Manufacturer | Brother |
| Availability | In Stock |
Met deze originele Brother zwart op wit DK-11203 labels komen goed van pas bij de meest uiteenlopende labeltoepassingen. De voorgestanste labels zijn geschikt voor gebruik zowel thuis als op kantoor en ideaal om tekst, logo's, symbolen en barcodes te printen op verzendlabels, bezoekerspasjes of andere labels.
| Printtechnologie | |
|---|---|
| Printtechnologie | Direct thermisch |
| Kenmerken | |
| Labelkleur | Zwart op wit |
| Rollen per pak | 300 |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Type verpakking | Doos |
| Soort tape | DK |
| Printtechnologie | Direct thermisch |
| Land van herkomst | China |
| Kleur van het product | Wit |
| Labels per rol | 1 stuk(s) |
| Compatibiliteit | Brother QL1050, QL1060N, QL500, QL500A, QL550, QL560, QL560VP, QL570, QL580N, QL650TD, QL700, QL710W, QL720NW |
| Behoud van reserveonderdelen | 5 jaar |
| Technische details | |
| Soort tape | DK |
| Land van herkomst | China |
| Kleur van het product | Wit |
| Labels per rol | 1 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 48219090 |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Type verpakking | Doos |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Diepte | 115 mm |
| Gewicht | 99 g |
| Type verpakking | Doos |
| Hoogte | 112 mm |
| Gewicht verpakking | 157 g |
| Breedte | 41 mm |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Doos |
| Gewicht verpakking | 157 g |
| Logistieke gegevens | |
| Pallet brutohoogte | 16,3 cm |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 54 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 9 stuk(s) |
| Aantal dozen per palletlaag | 6 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 262,1 kg |
| Producten per pallet | 1296 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 48219090 |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
You may also be interested in
| Product |
Popular
Brother DK-11203 labelprinter-tape Zwa...
€ 7,91
€ 6,54
|
New
Epson Label Cartridge Satin Ribbon LK-...
€ 11,19
€ 9,25
|
Bestseller
Brother TZE-N231 labelprinter-tape Zwa...
€ 11,43
€ 9,45
|
Hot Product
Brother DK-22214 labelprinter-tape Zwa...
€ 8,54
€ 7,06
|
Epson Standard Tape - LK-4WLN Std Blue...
€ 10,42
€ 8,61
|
Epson Standard Tape - LK-4WRN Std Red/...
€ 10,42
€ 8,61
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
DK11203
|
C53S654002
|
TZEN231
|
DK22214
|
C53S654022
|
C53S654011
|
| Manufacturer |
Brother
|
Epson
|
Brother
|
Brother
|
Epson
|
Epson
|
| Labelkleur |
Black on white
|
Gold on navy
|
Black on white
|
Black on white
|
Blue on white
|
Red on white
|





