Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Brother CZ-1005 labelprinter-tape
€ 37,32
€ 30,84
Op voorraad
Rol is 5 meter lang, 50 mm breed.
Stock Availability: 1001 availible
- 50 mm breed en 5 meter lang
- Print kleurenlabels thuis of op het kantoor
- Originele Brother rolcassette waarmee u verzekerd bent van hoge printkwaliteit
Categorie: Labelprinter-tapes
| SKU | CZ1005 |
|---|---|
| EAN | 4977766779319 |
| Manufacturer | Brother |
| Availability | In Stock |
Met deze originele Brother CZ-1005 rolcassette kunt u labels in kleur afdrukken voor diverse toepassingen. De rol is 50 mm breed, 5 meter lang en kan worden gebruikt thuis of op het kantoor voor het labelen van ordners, dozen, planken, persoonlijke bezittingen of andere belangrijke items. Maak zelf afdelings- en naambordjes voor uw bedrijf. Ook ideaal voor hobby projecten en andere toepassingen in en rond het huis. Deze rol maakt gebruik van ZINK® Zero Ink® printtechnologie waarmee kleurenafdrukken gemaakt kunnen worden zonder dat er inkt nodig is. (Op de foto’s staan rollen van verschillende breedtes afgebeeld. Deze zijn alleen bedoeld voor illustratieve doeleinden)
| Printtechnologie | |
|---|---|
| Printtechnologie | Thermo transfer |
| Kenmerken | |
| Rollen per pak | 1 |
| Waterbestendig | Ja |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Type verpakking | Doos |
| Soort tape | CZ |
| Printtechnologie | Thermo transfer |
| Land van herkomst | Filipijnen |
| Compatibiliteit | VC-500W |
| Soort | Doorlopend etiket |
| Dikte | 5 cm |
| Zelflaminerend | Nee |
| Weerbestendig | Nee |
| Vlamvertragend | Nee |
| Veegbestendig | Ja |
| Vochtbestendig | Nee |
| Anti corrosie | Nee |
| Behoud van reserveonderdelen | 5 jaar |
| Technische details | |
| Tape-lengte | 5 m |
| Soort tape | CZ |
| Land van herkomst | Filipijnen |
| Tapebreedte (metrisch) | 5 cm |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 4977766779319 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 48219090 |
| Pallet type | 1200 x 1000 mm |
| Verpakking | |
| Diepte verpakking | 92 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Hoogte verpakking | 121 mm |
| Gewicht verpakking | 144 g |
| Breedte verpakking | 113 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Type verpakking | Doos |
| Gewicht en omvang | |
| Tapebreedte (metrisch) | 5 cm |
| Diepte | 79 mm |
| Gewicht | 133 g |
| Type verpakking | Doos |
| Tape-lengte | 5 m |
| Hoogte verpakking | 121 mm |
| Hoogte | 67 mm |
| Gewicht verpakking | 144 g |
| Diepte verpakking | 92 mm |
| Breedte verpakking | 113 mm |
| Breedte | 65 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Pallet brutohoogte | 13,2 cm |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 70 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 5 stuk(s) |
| Aantal dozen per palletlaag | 14 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 313,4 kg |
| Producten per pallet | 2100 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 48219090 |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | Filipijnen |
| Diepte verpakking | 92 mm |
You may also be interested in
| Product |
Brother CZ-1005 labelprinter-tape
€ 37,32
€ 30,84
|
Brother DK-11247 labelprinter-tape Zwa...
€ 30,78
€ 25,44
|
Brother DK-22212 labelprinter-tape Zwa...
€ 40,18
€ 33,21
|
Brother TZE31M3 labelprinter-tape TZe
€ 36,61
€ 30,26
|
Brother HSe-261E labelprinter-tape
€ 38,02
€ 31,42
|
|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
CZ1005
|
DK11247
|
DK22212
|
TZE31M3
|
HSE261E
|
| Manufacturer |
Brother
|
Brother
|
Brother
|
Brother
|
Brother
|
| Labelkleur |
n.v.t.
|
Black on white
|
Black on white
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|




