Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Brother BTD180BK inktnavulling voor printers Origineel
€ 15,97
€ 13,20
Op voorraad
Brother BTD180BK, Origineel, Zwart, Brother, DCP-T580DW, DCP-T583DW, DCP-T780DW, 7500 pagina's, 1 stuk(s)
Stock Availability: 44 availible
Categorie: Inktnavullingen voor printers
| SKU | BTD180BK |
|---|---|
| EAN | 4977766838856 |
| Manufacturer | Brother |
| Availability | In Stock |
Brother BTD180BK. Soort: Origineel, Printkleuren: Zwart, Merkcompatibiliteit: Brother. Aantal per verpakking: 1 stuk(s), Afmetingen (B x D x H): 50 x 115 x 50 mm, Breedte verpakking: 56 mm
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort | Origineel |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Compatibiliteit | DCP-T580DW, DCP-T583DW, DCP-T780DW |
| Printkleuren | Zwart |
| Paginaopbrengst zwarte inkt | 7500 pagina's |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 56 mm |
| Diepte verpakking | 123 mm |
| Hoogte verpakking | 55,5 mm |
| Gewicht verpakking | 160 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Afmetingen (B x D x H) | 50 x 115 x 50 mm |
| Technische details | |
| Gewicht | 166 g |
You may also be interested in
| Product |
New
Brother BTD180BK inktnavulling voor pr...
€ 15,97
€ 13,20
|
Popular
Epson T7741 Pigment Black ink bottle 1...
€ 14,91
€ 12,32
|
Epson 106 EcoTank Photo Black ink bottle
€ 13,04
€ 10,78
|
Hot Product
Epson 106 EcoTank Yellow ink bottle
€ 13,04
€ 10,78
|
Epson 106 EcoTank Cyan ink bottle
€ 13,04
€ 10,78
|
Bestseller
Epson 102 EcoTank Pigment Black ink bo...
€ 16,42
€ 13,57
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
BTD180BK
|
C13T774140
|
C13T00R140
|
C13T00R440
|
C13T00R240
|
C13T03R140
|
| Manufacturer |
Brother
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
| Soort |
Original
|
n.v.t.
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|





