Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Broadcom NetXtreme N225P 2 x 25G OCP 3.0 Intern Fiber 25000 Mbit/s
ā¬Ā 410,19
ā¬Ā 339,00
Op voorraad
Broadcom NetXtreme N225P 2 x 25G OCP 3.0, Intern, Bedraad, PCI Express, Fiber, 25000 Mbit/s, Groen
Stock Availability: 216 availible
Categorie: Netwerkkaarten
| SKU | BCM957414N4140C |
|---|---|
| EAN | 8592978261955 |
| Manufacturer | Broadcom |
| Availability | In Stock |
Broadcom NetXtreme N225P 2 x 25G OCP 3.0. Intern. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI Express, Interface: Fiber. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 25000 Mbit/s. Kleur van het product: Groen
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Intern | Ja |
| PCI versie | 3.0 |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Hostinterface | PCI Express |
| Interface | Fiber |
| Vezel-optische connector | SFP28 |
| Fibre channel-poorten | 2 |
| Bandbreedte | |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 25000 Mbit/s |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Groen |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Netwerk | |
| Ethernet interface type | 25 Gigabit Ethernet |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 25000 Mbit/s |
| Design | |
| Intern | Ja |
| Kleur van het product | Groen |
| Certificering | SFF-8402 |
| LED-indicatoren | Activiteit, Link |
| Vormfactor | OCP 3.0 |
| Energie | |
| Stroomverbruik (typisch) | 11,6 W |
| Indicatie | |
|---|---|
| LED-indicatoren | Activiteit, Link |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 91 g |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht verpakking | 91 g |
| Certificaten | |
| Certificering | SFF-8402 |
| Overige specificaties | |
| Vormfactor | OCP 3.0 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Broadcom NetXtreme N225P 2 x 25G OCP 3...
ā¬Ā 410,19
ā¬Ā 339,00
|
Popular
StarTech.com 2 poorts 10G glasvezel ne...
ā¬Ā 445,58
ā¬Ā 368,25
|
StarTech.com 4-poorts gigabit Power ov...
ā¬Ā 358,55
ā¬Ā 296,32
|
Hot Product
Intel Ethernet Network Adapter E810-CQ...
ā¬Ā 529,76
ā¬Ā 437,82
|
Broadcom P150P Intern Fiber 50000 Mbit/s
ā¬Ā 498,91
ā¬Ā 412,32
|
New
Nvidia ConnectX-6 Lx Intern Ethernet 5...
ā¬Ā 453,54
ā¬Ā 374,83
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
BCM957414N4140C
|
PEX20000SFPI
|
ST4000PEXPSE
|
E810CQDA2
|
BCM957414A4140C
|
900-9X662-0053-ST1
|
| Manufacturer |
Broadcom
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
Intel
|
Broadcom
|
Nvidia
|
| Interface |
Fiber
|
Fiber
|
Ethernet
|
Fiber
|
Fiber
|
Ethernet
|
| Intern |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wired
|
Wired
|
Wired
|
Wired
|
Wired
|
Wired
|
| Hostinterface |
PCI Express
|
PCI Express
|
PCI Express
|
PCI Express
|
PCI Express
|
PCI Express
|





