Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
BMG Ariola Q8920A plotterpapier 30,5 m 61 cm
€ 85,46
€ 70,63
Op voorraad
HP Everyday pigment ink satin photo paper inktjet 235g/m2 610mm x 30.5m 1 rol 1-pack
Stock Availability: 22 availible
Categorie: Plotterpapier
| SKU | Q8920A |
|---|---|
| EAN | 0848412013009 |
| Manufacturer | BMG |
| Availability | In Stock |
HP Everyday pigment ink satin photo paper inktjet 235g/m2 610mm x 30.5m 1 rol 1-pack
| Kenmerken | |
|---|---|
| Rolbreedte | 61 cm |
| Rollengte | 30,5 m |
| Type finish | Satijn |
| Land van herkomst | Duitsland |
| Glansniveau printermedia | Satin (60°) >20 per ASTM D-523 Test Method |
| Gewicht printermedia | 235 g/m² |
| Droogrtijd printermedia | 5 minutes |
| Dikte printermedia | 231 µm |
| Bewaartijd vóór gebruik | 2 jaar |
| Ondoorzichtigheid | 96 procent |
| Technische details | |
| Rolbreedte | 61 cm |
| Rollengte | 30,5 m |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 15 - 30 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 30 - 80 procent |
| Type finish | Satijn |
| Land van herkomst | Duitsland |
| Glansniveau printermedia | Satin (60°) >20 per ASTM D-523 Test Method |
| Gewicht printermedia | 235 g/m² |
| Gewicht verpakking | 4,55 kg |
| Droogrtijd printermedia | 5 minutes |
| Dikte printermedia | 231 µm |
| Bewaartijd vóór gebruik | 2 jaar |
| Bedrijfstemperatuur, bereik | 59 - 86 °F |
| Ondoorzichtigheid | 96 procent |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 15 - 30 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 30 - 80 procent |
| Bedrijfstemperatuur, bereik | 59 - 86 °F |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 4,55 kg |
| Overige specificaties | |
| Glansniveau printermedia | Satin (60°) >20 per ASTM D-523 Test Method |
| Droogrtijd printermedia | 5 minutes |
You may also be interested in
| Product |
BMG Ariola Q8920A plotterpapier 30,5 m...
€ 85,46
€ 70,63
|
Canon LFM098 100 m 91,4 cm
€ 68,90
€ 56,94
|
BMG Ariola Q8917A plotterpapier 30,5 m...
€ 126,09
€ 104,21
|
Canon Matt Coated 140g/m 24"
€ 72,31
€ 59,76
|
|---|---|---|---|---|
| SKU |
Q8920A
|
97001841
|
Q8917A
|
97003014
|
| Manufacturer |
BMG
|
Canon
|
BMG
|
Canon
|
| Type finish |
Satin
|
n.v.t.
|
Gloss
|
Matte
|


