Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Belkin USB 2.0 A M/F 3m USB-kabel USB A Zwart
ā¬Ā 13,10
ā¬Ā 10,83
Op voorraad
Belkin USB 2.0 A M/F 3m, 3 m, USB A, USB A, USB 2.0, 0,48 Gbit/s, Zwart
Stock Availability: 6 availible
Categorie: USB-kabels
| SKU | F3U153BT3M |
|---|---|
| EAN | 0745883713417 |
| Manufacturer | Belkin |
| Availability | In Stock |
Belkin USB 2.0 A M/F 3m. Snoerlengte: 3 m. Aansluiting 1: USB A, Aansluiting 2: USB A, USB-versie: USB 2.0, Max. overdrachtssnelheid: 0,48 Gbit/s, Kleur van het product: Zwart
| Kenmerken | |
|---|---|
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| USB-versie | USB 2.0 |
| Aansluiting 1 | USB A |
| Aansluiting 2 | USB A |
| Snoerlengte | 3 m |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 480 Mbit/s |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Max. overdrachtssnelheid | 0,48 Gbit/s |
| Ingangsspanning | 5 V |
| Spanning | 5 V |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Energie | |
| Ingangsspanning | 5 V |
| Spanning | 5 V |
| Gewicht en omvang | |
| Snoerlengte | 3 m |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| USB-versie | USB 2.0 |
| Aansluiting 1 | USB A |
| Aansluiting 2 | USB A |
| Data-uitwisseling | |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 480 Mbit/s |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Overige specificaties | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
You may also be interested in
| Product |
New
Belkin USB 2.0 A M/F 3m USB-kabel USB...
ā¬Ā 13,10
ā¬Ā 10,83
|
StarTech.com Dunne micro USB 3.0-kabel...
ā¬Ā 15,88
ā¬Ā 13,12
|
Bestseller
StarTech.com 1m USB-C Kabel, USB 10Gbp...
ā¬Ā 17,56
ā¬Ā 14,51
|
Popular
StarTech.com 1,50m SuperSpeed USB 3.0...
ā¬Ā 13,70
ā¬Ā 11,32
|
Hot Product
StarTech.com 1m USB-A naar USB-C Laadk...
ā¬Ā 10,60
ā¬Ā 8,76
|
StarTech.com 1m USB-B naar USB-C Kabel...
ā¬Ā 11,56
ā¬Ā 9,55
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
F3U153BT3M
|
USB3AUB3MS
|
USB31CC1M
|
USB3SEXT5DSK
|
USB2AC1M
|
USB2CB1M
|
| Manufacturer |
Belkin
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Aansluiting 1 |
USB A
|
USB A
|
USB C
|
USB A
|
USB A
|
USB C
|
| Aansluiting 2 |
USB A
|
Micro-USB B
|
USB C
|
USB A
|
USB C
|
USB B
|
| USB-versie |
USB 2.0
|
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
|
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
USB 2.0
|
USB 2.0
|





