Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Belkin INC013VFSGY interface hub Thunderbolt 4 40000 Mbit/s Zwart, Grijs
€ 259,63
€ 214,57
Op voorraad
Belkin INC013VFSGY, Thunderbolt 4, USB 4 Type-A, Thunderbolt 4, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A, 40000 Mbit/s, 60 Hz, Zwart, Grijs, 150 W
Stock Availability: 3 availible
Categorie: Interface hubs
| SKU | INC013VFSGY |
|---|---|
| EAN | 0745883854332 |
| Manufacturer | Belkin |
| Availability | In Stock |
Belkin INC013VFSGY. Hostinterface: Thunderbolt 4, Hub-interfaces: USB 4 Type-A, Thunderbolt 4, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A. Overdrachtssnelheid: 40000 Mbit/s, Maximale refresh snelheid: 60 Hz, Kleur van het product: Zwart, Grijs
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Hostinterface | Thunderbolt 4 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 1 |
| Aantal poorten | 5 |
| Hub-interfaces | USB 4 Type-A, Thunderbolt 4, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Nee |
| Aantal Thunderbolt 4-poorten | 4 |
| Kenmerken | |
| Overdrachtssnelheid | 40000 Mbit/s |
| Kleur van het product | Zwart, Grijs |
| Overstroombeveiliging | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Power Delivery tot max. | 150 W |
| HD type | 8K Ultra HD |
| Aantal displays ondersteund | 2 |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Hostinterface | Thunderbolt 4 |
| Data-uitwisseling | |
| Overdrachtssnelheid | 40000 Mbit/s |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart, Grijs |
| Overstroombeveiliging | Ja |
| Prestatie | |
|---|---|
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Overdrachtssnelheid | 40000 Mbit/s |
| Overstroombeveiliging | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Opslagmedia | |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart, Grijs |
You may also be interested in
| Product |
Belkin INC013VFSGY interface hub Thund...
€ 259,63
€ 214,57
|
Popular
StarTech.com 8-Poorts USB naar seriële...
€ 327,03
€ 270,27
|
StarTech.com 10-Port USB 3.0 Hub met P...
€ 210,33
€ 173,83
|
Bestseller
StarTech.com 16-Port Industrial USB 3....
€ 387,59
€ 320,32
|
Belkin Connect USB Type-C 10000 Mbit/s...
€ 225,79
€ 186,60
|
Hot Product
StarTech.com 7-Port Industriële USB Hu...
€ 228,61
€ 188,93
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
INC013VFSGY
|
ICUSB23208FD
|
HB30A10AME
|
5G16AINDS-USB-A-HUB
|
INC020KQSGY
|
HB31C5A2CME
|
| Manufacturer |
Belkin
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
Belkin
|
StarTech.com
|
| Aantal poorten |
5
|
8
|
10
|
16
|
11
|
7
|





