Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Axis 01491-001 flashgeheugen 128 GB MicroSDXC Klasse 10
ā¬Ā 126,23
ā¬Ā 104,32
Op voorraad
Axis 01491-001, 128 GB, MicroSDXC, Klasse 10, 80 MB/s, 80 MB/s, Class 1 (U1)
Stock Availability: 7 availible
Categorie: Flashgeheugens
| SKU | 01491-001 |
|---|---|
| EAN | 7331021063853 |
| Manufacturer | Axis |
| Availability | In Stock |
Axis 01491-001. Capaciteit: 128 GB, Soort flashgeheugen: MicroSDXC, Flash memory klasse: Klasse 10, Leessnelheid: 80 MB/s, Schrijfsnelheid: 80 MB/s, UHS-snelheidsklasse: Class 1 (U1). Kleur van het product: Zwart, Wit
| Geheugen | |
|---|---|
| Capaciteit | 128 GB |
| Soort flashgeheugen | MicroSDXC |
| Flash memory klasse | Klasse 10 |
| Leessnelheid | 80 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 80 MB/s |
| UHS-snelheidsklasse | Class 1 (U1) |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart, Wit |
| Certificering | EN 55022 Class B, EN 55024, FCC Part 15 Subpart B Class B, ICES-003 Class B, RCM AS/NZS CISPR 22 Class B, VCCI Class B |
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Zwart, Wit |
| Certificering | EN 55022 Class B, EN 55024, FCC Part 15 Subpart B Class B, ICES-003 Class B, RCM AS/NZS CISPR 22 Class B, VCCI Class B |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart, Wit |
| Geheugenadapter meegeleverd | SD |
| UHS-snelheidsklasse | Class 1 (U1) |
| Maten SD-adapter (b x d x h) | 24 x 32 x 2,1 mm |
| Capaciteit | 128 GB |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85235190 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -25 - 85 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 15 mm |
| Diepte | 11 mm |
| Hoogte | 1 mm |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Jewel case |
| Geheugenadapter meegeleverd | SD |
| Certificaten | |
| Certificering | EN 55022 Class B, EN 55024, FCC Part 15 Subpart B Class B, ICES-003 Class B, RCM AS/NZS CISPR 22 Class B, VCCI Class B |
| Inhoud van de verpakking | |
| Geheugenadapter meegeleverd | SD |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85235190 |
| Overige specificaties | |
| Maten SD-adapter (b x d x h) | 24 x 32 x 2,1 mm |
| UHS-snelheidsklasse | Class 1 (U1) |
You may also be interested in
| Product |
Axis 01491-001 flashgeheugen 128 GB Mi...
ā¬Ā 126,23
ā¬Ā 104,32
|
Recommended
SanDisk CF Extreme 128GB CompactFlash
ā¬Ā 148,02
ā¬Ā 122,33
|
New
SanDisk 64GB Extreme Pro CF 160MB/s Co...
ā¬Ā 128,79
ā¬Ā 106,44
|
Popular
Transcend SDHC 300S 256GB SDXC NAND Kl...
ā¬Ā 149,44
ā¬Ā 123,50
|
Hot Product
SanDisk MAX ENDURANCE 256 GB MicroSDXC...
ā¬Ā 129,09
ā¬Ā 106,69
|
Bestseller
SanDisk Extreme Pro 64 GB CFexpress
ā¬Ā 149,53
ā¬Ā 123,58
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
01491-001
|
SDCFXSB-128G-G46
|
SDCFXPS-064G-X46
|
TS256GSDC300S
|
SDSQQVR-256G-GN6IA
|
SDCFE-064G-GN4NN
|
| Manufacturer |
Axis
|
Sandisk
|
Sandisk
|
Transcend
|
Sandisk
|
Sandisk
|
| Soort flashgeheugen |
MicroSDXC
|
CompactFlash
|
CompactFlash
|
SDXC
|
MicroSDXC
|
CFexpress
|
| Flash memory klasse |
Class 10
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Class 10
|
Class 10
|
n.v.t.
|
| Capaciteit |
128GB to 256GB
|
128GB to 256GB
|
64GB to 128GB
|
256GB and more
|
256GB and more
|
64GB to 128GB
|





