Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
ASUS ProArt Router PRT-BE5000 draadloze router 2.5 Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Zwart
ā¬Ā 153,55
ā¬Ā 126,90
Op voorraad
ASUS ProArt Router PRT-BE5000, Wi-Fi 7 (802.11be), Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN, Zwart, Router om neer te zetten
Stock Availability: 5 availible
Categorie: Draadloze routers
| SKU | 90IG0AG0-MO9C10 |
|---|---|
| EAN | 0199291407039 |
| Manufacturer | ASUS |
| Availability | In Stock |
ASUS ProArt Router PRT-BE5000. Type WAN-aansluiting: RJ-45. Wifi-band: Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz), Wifi-standaard: Wi-Fi 7 (802.11be), WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (max): 4320 Mbit/s. Interfacetype Ethernet LAN: 2.5 Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,2500 Mbit/s, Netwerkstandaard: IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11be. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: WPA, WPA2, WPA3-Personal, WPA2-Enterprise, WPS, SSH, Firewall: Maximum Firewall Keyword Filter : 64; Maximum Firewall Network Service Filter : 32; Maximum..., NAT functionality: PPTP Pass-Through, L2TP Pass-Through, IPSec Pass-Through, RTSP Pass-Through, H.323 Pass-Through,.... Type product: Router om neer te zetten, Kleur van het product: Zwart, LED-indicatoren: Stroom, WAN, LAN, WLAN
| Ethernet LAN-eigenschappen | |
|---|---|
| Ethernet WAN | Ja |
| Interfacetype Ethernet LAN | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000,2500 Mbit/s |
| DSL-eigenschappen | |
| DSL WAN | Nee |
| Mobiel netwerken | |
| SIM-kaartsleuf | Nee |
| 3G/4G USB modem compatibiliteit | Nee |
| Netwerk | |
| Network address translation (NAT) | Ja |
| Interfacetype Ethernet LAN | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN | Ja |
| VPN eigenschappen | Instant Guard, VPN Client L2TP, VPN Client Open VPN, VPN Client PPTP, VPN Client WireGuard, VPN Server IPSec, VPN Server Open VPN, VPN Server PPTP, VPN Server WireGuard |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11be |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000,2500 Mbit/s |
| Dynamic DNS (DDNS) | Ja |
| Protocollen | |
| DMZ support | Ja |
| DHCP server | Ja |
| Beveiliging | |
| VPN eigenschappen | Instant Guard, VPN Client L2TP, VPN Client Open VPN, VPN Client PPTP, VPN Client WireGuard, VPN Server IPSec, VPN Server Open VPN, VPN Server PPTP, VPN Server WireGuard |
| URL- filtering | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA, WPA2, WPA3-Personal, WPA2-Enterprise, WPS, SSH |
| Network address translation (NAT) | Ja |
| NAT functionality | PPTP Pass-Through, L2TP Pass-Through, IPSec Pass-Through, RTSP Pass-Through, H.323 Pass-Through, SIP Pass-Through, PPPoE relay |
| MAC adres filtering | Ja |
| Firewall | Maximum Firewall Keyword Filter : 64; Maximum Firewall Network Service Filter : 32; Maximum Firewall URL Filter : 64 |
| Firewall | Ja |
| DMZ support | Ja |
| Filtratie | Ja |
| Geplande toegang | Ja |
| Ouderlijk toezicht | Ja |
| IGMP snooping | Ja |
| Prestatie | |
| Frequentie van processor | 2000 MHz |
| Intern geheugen | 1000 MB |
| Flash memory | 12 MB |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte verpakking | 106 mm |
| Gewicht verpakking | 1,16 kg |
| Diepte verpakking | 176 mm |
| Breedte verpakking | 231 mm |
| Hoogte | 200 mm |
| Gewicht | 476 g |
| Diepte | 37,5 mm |
| Breedte | 131 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Type verpakking | Doos |
| Snelstartgids | Ja |
| Meegeleverde kabels | LAN (RJ-45) |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Garantiekaart | Ja |
| Verpakkingsinhoud | PRT-BE5000 RJ-45 cable Power adapter Quick Start Guide Warranty card |
| WAN-verbinding | |
|---|---|
| Ethernet WAN | Ja |
| DSL WAN | Nee |
| SIM-kaartsleuf | Nee |
| 3G/4G USB modem compatibiliteit | Nee |
| Type WAN-aansluiting | RJ-45 |
| Draadloos LAN | |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (max) | 4320 Mbit/s |
| Wifi-band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Modulatie | 4096-QAM, OFDMA |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (eerste band) | 688 Mbit/s |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (tweede band) | 4320 Mbit/s |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Poorten & interfaces | |
| USB-poort | Nee |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 4 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Beheerfuncties | |
| WPS Push Button Security | Ja |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| Reset button | Ja |
| Bandbreedteregeling | Ja |
| Intelligent Mesh-technologie | Ja |
| MU-MIMO-technologie | Ja |
| Verkeerstatistieken | Ja |
| Backup-functie | Ja |
| Design | |
| Type product | Router om neer te zetten |
| LED-indicatoren | Stroom, WAN, LAN, WLAN |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Overige specificaties | |
| Intern geheugen | 1000 MB |
| Flash memory | 12 MB |
| Antenne | |
| Antenne-ontwerp | Intern |
| Antennas quantity | 5 |
| Kenmerken | |
| Frequentie van processor | 2000 MHz |
| Intern geheugen | 1000 MB |
| Flash memory | 12 MB |
| Energie | |
| Type stroombron | DC |
| Spanning | 12 V |
| Output current | 2 A |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Doos |
| Snelstartgids | Ja |
| Meegeleverde kabels | LAN (RJ-45) |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Hoogte verpakking | 106 mm |
| Gewicht verpakking | 1,16 kg |
| Diepte verpakking | 176 mm |
| Breedte verpakking | 231 mm |
| Garantiekaart | Ja |
You may also be interested in
| Product |
ASUS ProArt Router PRT-BE5000 draadloz...
ā¬Ā 153,55
ā¬Ā 126,90
|
Popular
ASUS RT-AX89X AX6000 AiMesh draadloze...
ā¬Ā 200,03
ā¬Ā 165,31
|
ASUS 4G-AC86U draadloze router Gigabit...
ā¬Ā 176,58
ā¬Ā 145,93
|
ASUS 4G-AX56 draadloze router Gigabit...
ā¬Ā 130,26
ā¬Ā 107,65
|
Hot Product
ASUS TUF Gaming BE6500 (TUF-BE6500) dr...
ā¬Ā 182,21
ā¬Ā 150,59
|
Bestseller
ASUS RT-BE92U draadloze router 10 Giga...
ā¬Ā 215,65
ā¬Ā 178,22
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
90IG0AG0-MO9C10
|
90IG04J1-BM3010
|
90IG05R0-BM9100
|
90IG06G0-MO3110
|
90IG0920-MO9C00
|
90IG0950-MO9A0V
|
| Manufacturer |
ASUS
|
ASUS
|
ASUS
|
ASUS
|
ASUS
|
ASUS
|
| Ethernet LAN |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Type stroombron |
DC
|
AC
|
DC
|
DC
|
AC
|
DC
|
| Type product |
Tabletop router
|
Tabletop router
|
Tabletop router
|
Tabletop router
|
Tabletop router
|
Tabletop router
|
| Wifi-band |
Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz)
|
Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz)
|
Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz)
|
Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz)
|
Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz)
|
Tri-band (2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz)
|
| Interfacetype Ethernet LAN |
2.5 Gigabit Ethernet
|
Ethernet
|
Gigabit Ethernet
|
Gigabit Ethernet
|
2.5 Gigabit Ethernet
|
10 Gigabit Ethernet
|
| DSL WAN |
N
|
n.v.t.
|
N
|
N
|
n.v.t.
|
N
|
| Ethernet WAN |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| SIM-kaartsleuf |
N
|
N
|
Y
|
Y
|
N
|
N
|
| 3G/4G USB modem compatibiliteit |
N
|
N
|
Y
|
Y
|
Y
|
N
|
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (max) |
2400Mbit/s and more
|
n.v.t.
|
2400Mbit/s and more
|
900Mbit/s to 1300Mbit/s
|
2400Mbit/s and more
|
2400Mbit/s and more
|
| Wifi-standaard |
Wi-Fi 7 (802.11be)
|
Wi-Fi 6 (802.11ax)
|
Wi-Fi 5 (802.11ac)
|
Wi-Fi 6 (802.11ax)
|
Wi-Fi 7 (802.11be)
|
Wi-Fi 7 (802.11be)
|
| Antenne-ontwerp |
Internal
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
External
|
External
|





