Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Seagate Game Drive 2 TB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Wit
ā¬Ā 540,54
ā¬Ā 446,73
Niet op voorraad
Seagate Game Drive, 2 TB, 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Wit
Stock Availability: 0 availible
Categorie: Externe solide-state drives
| SKU | STMH2000200 |
|---|---|
| EAN | 8719706045254 |
| Manufacturer | Seagate |
| Availability | In Stock |
Seagate Game Drive. SSD capaciteit: 2 TB. USB-versie: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Kleur van het product: Wit
| Prestatie | |
|---|---|
| SSD capaciteit | 2 TB |
| Design | |
| Kleur van het product | Wit |
| SSD (solid-state drive) | |
| NVMe | Nee |
| SSD capaciteit | 2 TB |
| Poorten & interfaces | |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wifi | Nee |
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Wit |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 50 mm |
| Diepte | 96 mm |
| Hoogte | 11 mm |
| Gewicht | 66 g |
| Type verpakking | Doos |
| Breedte verpakking | 104,5 mm |
| Diepte verpakking | 147 mm |
| Hoogte verpakking | 32,5 mm |
| Gewicht verpakking | 75 g |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Doos |
| Breedte verpakking | 104,5 mm |
| Diepte verpakking | 147 mm |
| Hoogte verpakking | 32,5 mm |
| Gewicht verpakking | 75 g |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Snelstartgids | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Snelstartgids | Ja |
| Technische details | |
| Garantieperiode | 3 jaar |
| Overige specificaties | |
| Garantieperiode | 3 jaar |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Samsung Portable SSD T7 2 TB USB Type-...
ā¬Ā 540,52
ā¬Ā 446,71
|
Hot Product
SanDisk Extreme PRO Portable 2 TB USB...
ā¬Ā 502,89
ā¬Ā 415,61
|
Bestseller
SanDisk Extreme Portable 2 TB USB Type...
ā¬Ā 519,48
ā¬Ā 429,32
|
Kingston Technology 2000G Draagbare SS...
ā¬Ā 474,79
ā¬Ā 392,39
|
|---|---|---|---|---|
| SKU |
MU-PC2T0H/WW
|
SDSSDE81-2T00-G25
|
SDSSDE61-2T00-G25
|
SXS2000/2000G
|
| Manufacturer |
Samsung
|
Sandisk
|
Sandisk
|
Kingston Technology
|
| Kleur van het product |
Blue
|
Black
|
Black
|
n.v.t.
|
| Wifi |
N
|
n.v.t.
|
N
|
N
|
| SSD capaciteit |
1600GB to 2048GB
|
1600GB to 2048GB
|
1600GB to 2048GB
|
1600GB to 2048GB
|
| USB-versie |
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
|
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
|
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
|
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
|
| USB-connector |
USB Type-C
|
USB Type-C
|
USB Type-C
|
USB Type-C
|



