Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Seagate Expansion STKP12000400 externe harde schijf 12 TB 3.5" 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Zwart
ā¬Ā 333,45
ā¬Ā 275,58
Niet op voorraad
Seagate Expansion STKP12000400, 12 TB, 3.5", 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Zwart
Stock Availability: 0 availible
Categorie: Externe harde schijven
| SKU | STKP12000400 |
|---|---|
| EAN | 3660619040445 |
| Manufacturer | Seagate |
| Availability | In Stock |
| Product Family | Expansion |
Seagate Expansion STKP12000400. HDD capaciteit: 12 TB, HDD omvang: 3.5". USB-versie: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Kleur van het product: Zwart
| Prestatie | |
|---|---|
| Ondersteunt Windows | Windows 10 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Wifi | Nee |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Harde schijf | |
| HDD capaciteit | 12 TB |
| HDD omvang | 3.5" |
| Poorten & interfaces | |
| Thunderbolt technologie | Nee |
| Ethernet LAN | Nee |
| Wifi | Nee |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ondersteunt Windows | Windows 10 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Energie | |
| Busgevoed | Nee |
| Externe adapter | Ja |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 41,9 mm |
| Diepte | 125 mm |
| Hoogte | 178,8 mm |
| Gewicht | 1,18 kg |
| Breedte verpakking | 212 mm |
| Diepte verpakking | 77 mm |
| Hoogte verpakking | 218 mm |
| Gewicht verpakking | 1,34 kg |
| Verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Breedte verpakking | 212 mm |
| Diepte verpakking | 77 mm |
| Hoogte verpakking | 218 mm |
| Gewicht verpakking | 1,34 kg |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717050 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717050 |
| Overige specificaties | |
| Ethernet LAN | Nee |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Western Digital My Book 3.5 Inch exter...
ā¬Ā 294,60
ā¬Ā 243,47
|
Bestseller
LaCie Rugged USB-C externe harde schij...
ā¬Ā 267,19
ā¬Ā 220,82
|
Popular
LaCie d2 Professional externe harde sc...
ā¬Ā 458,06
ā¬Ā 378,56
|
New
Western Digital D10 externe harde schi...
ā¬Ā 401,13
ā¬Ā 331,51
|
Western Digital My Book externe harde...
ā¬Ā 444,25
ā¬Ā 367,15
|
|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
WDBBGB0080HBK-EESN
|
STFR4000800
|
STHA8000800
|
WDBA5E0120HBK-EESN
|
WDBBGB0140HBK-EESN
|
| Manufacturer |
Western Digital
|
LaCie
|
LaCie
|
Western Digital
|
Western Digital
|
| HDD capaciteit |
1000GB and more
|
1000GB and more
|
1000GB and more
|
1000GB and more
|
1000GB and more
|
| HDD rotatiesnelheid |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
5700RPM and more
|
5700RPM and more
|
n.v.t.
|
| Kleur van het product |
Black
|
n.v.t.
|
Black
|
Black
|
Black
|
| HDD omvang |
3.5 "
|
2.5 "
|
2.5 "
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| USB-versie |
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
| USB-connector |
Micro-USB B
|
USB Type-C
|
USB Type-C
|
n.v.t.
|
Micro-USB B
|
| Busgevoed |
n.v.t.
|
USB
|
n.v.t.
|
USB
|
n.v.t.
|




