Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
SanDisk Extreme 128 GB MicroSDXC
€ 37,45
€ 30,95
Niet op voorraad
SanDisk Extreme, 128 GB, MicroSDXC, 160 MB/s, 90 MB/s, Class 3 (U3), V30
Stock Availability: 0 availible
Categorie: Flashgeheugens
| SKU | SDSQXAA-128G-GN6AA |
|---|---|
| EAN | 0619659189488 |
| Manufacturer | Sandisk |
| Availability | In Stock |
SanDisk Extreme. Capaciteit: 128 GB, Soort flashgeheugen: MicroSDXC, Leessnelheid: 160 MB/s, Schrijfsnelheid: 90 MB/s, UHS-snelheidsklasse: Class 3 (U3), Videosnelheidsklasse: V30. Kleur van het product: Goud, Rood
| Geheugen | |
|---|---|
| Capaciteit | 128 GB |
| Soort flashgeheugen | MicroSDXC |
| Leessnelheid | 160 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 90 MB/s |
| UHS-snelheidsklasse | Class 3 (U3) |
| Videosnelheidsklasse | V30 |
| Applicatieprestatieklasse | A2 |
| Design | |
| Kleur van het product | Goud, Rood |
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Goud, Rood |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Goud, Rood |
| Geheugenadapter meegeleverd | SD |
| UHS-snelheidsklasse | Class 3 (U3) |
| Capaciteit | 128 GB |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85235190 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -25 - 85 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 15 mm |
| Diepte | 10,9 mm |
| Hoogte | 1,02 mm |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 4,9 mm |
| Diepte verpakking | 101 mm |
| Hoogte verpakking | 152 mm |
| Gewicht verpakking | 25 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Geheugenadapter meegeleverd | SD |
| Inhoud van de verpakking | |
| Geheugenadapter meegeleverd | SD |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85235190 |
| Overige specificaties | |
| UHS-snelheidsklasse | Class 3 (U3) |
You may also be interested in
| Product |
Popular
Transcend TS2GCF133 flashgeheugen 2 GB...
€ 41,08
€ 33,95
|
Bestseller
SanDisk Extreme Pro 32 GB MicroSDHC UH...
€ 30,09
€ 24,87
|
Hot Product
Kingston Technology High Endurance 32...
€ 35,11
€ 29,02
|
SanDisk High Endurance 128 GB MicroSDX...
€ 37,11
€ 30,67
|
SanDisk SDSQXAO-128G-GNCZN flashgeheug...
€ 43,73
€ 36,14
|
|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
TS2GCF133
|
SDSQXCG-032G-GN6MA
|
SDCE/32GB
|
SDSQQNR-128G-GN6IA
|
SDSQXAO-128G-GNCZN
|
| Manufacturer |
Transcend
|
Sandisk
|
Kingston Technology
|
Sandisk
|
Sandisk
|
| Soort flashgeheugen |
CompactFlash
|
MicroSDHC
|
MicroSD
|
MicroSDXC
|
MicroSDXC
|
| Flash memory klasse |
n.v.t.
|
Class 10
|
Class 10
|
Class 10
|
n.v.t.
|
| Capaciteit |
2GB to 4GB
|
32GB to 48GB
|
32GB to 48GB
|
128GB to 256GB
|
128GB to 256GB
|




