Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
PanzerGlass CARE™ by ® X-Ray Case Samsung Galaxy A56 5G mobiele telefoon behuizingen Hoes Transparant
€ 9,74
€ 8,05
Niet op voorraad
PanzerGlass CARE™ by ® X-Ray Case Samsung Galaxy A56 5G, Hoes, Samsung, Samsung - Galaxy A56 5G, Transparant
Stock Availability: 0 availible
Categorie: Mobiele telefoon behuizingen
| SKU | CRRFAXRG38380 |
|---|---|
| EAN | 5715685016448 |
| Manufacturer | PANZERGLASS |
| Availability | In Stock |
PanzerGlass CARE™ by ® X-Ray Case Samsung Galaxy A56 5G. Type etui: Hoes, Merkcompatibiliteit: Samsung, Compatibiliteit: Samsung - Galaxy A56 5G, Kleur van het product: Transparant
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type etui | Hoes |
| Land van herkomst | China |
| Kleur van het product | Transparant |
| Materiaal | Thermoplastic polyurethaan (TPU) |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Compatibiliteit | Samsung - Galaxy A56 5G |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig, Schokbestendig |
| Kleurnaam | Transparent |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Gerecycleerde materialen gebruikt voor het maken | Thermoplastic polyurethaan (TPU) |
| Totale hoeveelheid gerecycled materiaal gebruikt voor het maken van | 100 procent |
| Technische details | |
| Duurzame technologieën en materialen | 100% recycled post-consumer thermoplastic polyurethane |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 3926909790 |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 165,1 mm |
| Hoogte | 80,8 mm |
| Diepte | 13,3 mm |
| Dikte | 1,33 cm |
| Gewicht | 30 g |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Schoonmaakdoekje | Ja |
| Breedte verpakking | 108 mm |
| Diepte verpakking | 18 mm |
| Hoogte verpakking | 195 mm |
| Gewicht verpakking | 58 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Droog doekje | Ja |
| Vochtig doekje | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 3926909790 |
| Overige specificaties | |
| Kleurnaam | Transparent |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
OtterBox React Series voor Samsung Gal...
€ 12,90
€ 10,66
|
OtterBox React Series voor Apple iPhon...
€ 12,90
€ 10,66
|
OtterBox React Series voor Samsung Gal...
€ 12,97
€ 10,72
|
New
OtterBox React Series voor Samsung Gal...
€ 12,97
€ 10,72
|
Bestseller
OtterBox React mobiele telefoon behuiz...
€ 12,97
€ 10,72
|
|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
77-82314
|
77-65283
|
77-85302
|
77-86613
|
77-86969
|
| Manufacturer |
OtterBox
|
OtterBox
|
OtterBox
|
OtterBox
|
OtterBox
|
| Kleur van het product |
Black
|
Transparent
|
Black
|
n.v.t.
|
Black
|
| Merkcompatibiliteit |
Samsung
|
Apple (brand)
|
Samsung
|
Samsung
|
Samsung
|
| Type etui |
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|




