Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
DEQSTER 10-744120 oplader voor mobiele apparatuur Tablet Zwart AC Snel opladen Binnen, Buiten
€ 890,56
€ 736,00
Op voorraad
DEQSTER 10-744120, Binnen, Buiten, AC, Zwart
Stock Availability: 3 availible
Categorie: Opladers voor mobiele apparatuur
| SKU | 10-744120 |
|---|---|
| EAN | 4260734840211 |
| Manufacturer | DEQSTER |
| Availability | In Stock |
DEQSTER 10-744120. Type oplader: Binnen, Buiten, Type stroombron: AC, Lader compatibiliteit: Tablet. Ingangsspanning: 90 - 264 V. Aantal USB 2.0-poorten: 10, Aantal USB-Type-C-poorten: 10, Snel opladen, Stroomspanning bescherming: Overspanning, Oververhitting, Kortsluiting. Kleur van het product: Zwart
| Prestatie | |
|---|---|
| Type oplader | Binnen, Buiten |
| Aantal USB 2.0-poorten | 10 |
| Lader compatibiliteit | Tablet |
| Type stroombron | AC |
| Stroomspanning bescherming | Overspanning, Oververhitting, Kortsluiting |
| Snel opladen | Ja |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 10 |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iOS |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 10 |
| Design | |
| Plug and play | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Materiaal behuizing | Polypropyleen |
| Energie | |
| Ingangsspanning | 90 - 264 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Uitgangsstroom (5 V) | 2,4 A |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 550 mm |
| Diepte | 440 mm |
| Hoogte | 240 mm |
| Gewicht | 8,75 kg |
| Verpakking | |
|---|---|
| Gewicht verpakking | 9,35 kg |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Technische details | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Garantieperiode | 1 jaar |