Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
dbramante1928 Nyhavn - Briefcase 15.6" ICON Grijs
€ 51,72
€ 42,74
Op voorraad
dbramante1928 Nyhavn - Briefcase 15.6" ICON, Diplomatenkoffer, Grijs, 700 g
Stock Availability: 20 availible
Categorie: Aktentassen
| SKU | BG15ICGR6848 |
|---|---|
| EAN | 5711428068484 |
| Manufacturer | DBRAMANTE1928 |
| Availability | In Stock |
dbramante1928 Nyhavn - Briefcase 15.6" ICON. Type aktetas: Diplomatenkoffer, Hoofdkleur van product: Grijs. Gewicht: 700 g
| Kenmerken | |
|---|---|
| Kleuring | Monochromatisch |
| Type aktetas | Diplomatenkoffer |
| Hoofdkleur van product | Grijs |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte | 300 mm |
| Gewicht | 700 g |
| Diepte | 60 mm |
| Breedte | 400 mm |
| Afmetingen notebookvak(W x D x H) | 377 x 18 x 225 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |