Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Brother AD24ESEU netvoeding & inverter Binnen Zwart
€ 14,17
€ 11,71
Niet op voorraad
Adapter (AD-24ESEU) 9V/1,6A
Stock Availability: 0 availible
Categorie: Netvoedingen & inverters
| SKU | AD24ESEU |
|---|---|
| EAN | 4977766668606 |
| Manufacturer | Brother |
| Availability | In Stock |
Deze AC Adapter gebruikt nauwelijks energie wanneer uw P-touch is uitgeschakeld.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Spanning | 9 V |
| Output current | 1,6 A |
| Soort voeding | Binnen |
| Bedoeld voor | Etiketprinter |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | 60, 65, 80, 90, 1000, 1005F, 1005FB, 1010, 1090, 1250, 1260VP, 1280/DT/CB/VP, 1290/DT, 1230PC, 1750, 1830VP, 1850, 1950VP, 2030VP, 2100VP, 2420PC, 2430PC, 2460, 2480, 2700VP, 2730VP, 3000, 7100VP |
| Certificering | UL |
| Energie | |
| Spanning | 9 V |
| Output current | 1,6 A |
| Prestatie | |
| Soort voeding | Binnen |
| Bedoeld voor | Etiketprinter |
| Compatibiliteit | 60, 65, 80, 90, 1000, 1005F, 1005FB, 1010, 1090, 1250, 1260VP, 1280/DT/CB/VP, 1290/DT, 1230PC, 1750, 1830VP, 1850, 1950VP, 2030VP, 2100VP, 2420PC, 2430PC, 2460, 2480, 2700VP, 2730VP, 3000, 7100VP |
| Certificering | UL |
| Design | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificaten | |
| Certificering | UL |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 10 mm |
| Diepte verpakking | 10 mm |
| Hoogte verpakking | 10 mm |
| Gewicht verpakking | 1 kg |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85044095 |
You may also be interested in
| Product |
StarTech.com 5 V EU reservegelijkstroo...
€ 12,95
€ 10,70
|
StarTech.com DC voedingsadapter 9V, 2A
€ 16,54
€ 13,67
|
Popular
StarTech.com Vervangende 5V DC voeding...
€ 16,23
€ 13,41
|
StarTech.com DC power adapter 12V, 2A...
€ 17,59
€ 14,54
|
StarTech.com DC power adapter 5V, 3A v...
€ 18,23
€ 15,07
|
|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
SVUSBPOWEREU
|
SVA9M2NEUA
|
SVA5M3NEUA
|
SVA12M2NEUA
|
SVA5N3NEUA
|
| Manufacturer |
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Soort voeding |
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|
| Bedoeld voor |
KVM switch
|
Universal
|
Universal
|
Universal
|
Universal
|




