Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Barco B573071K accessoire voor draadloze presentatiesystemen Zwart 1 stuk(s)
€ 18,49
€ 15,28
Op voorraad
Barco B573071K, Zwart, 1 stuk(s), Barco, C-5, C-10, CX-20, CX-30, Hub Core and Hub Pro, 90 mm, 90 mm
Stock Availability: 98 availible
| SKU | B573071K |
|---|---|
| EAN | 8592978279448 |
| Manufacturer | Barco |
| Availability | In Stock |
Barco B573071K. Kleur van het product: Zwart, Aantal per verpakking: 1 stuk(s), Merkcompatibiliteit: Barco. Breedte: 90 mm, Diepte: 90 mm, Hoogte: 4 mm
| Kenmerken | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Merkcompatibiliteit | Barco |
| Compatibiliteit | C-5, C-10, CX-20, CX-30, Hub Core and Hub Pro |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 90 mm |
| Diepte | 90 mm |
| Hoogte | 4 mm |
| Gewicht | 20 g |