SKU 90NB15P1-M007M0
EAN 4711387940099
Manufacturer ASUS
Availability In Stock
Product Family Vivobook
Product Series 18
Intelligenter, productiever, veiliger
Ervaar een aanzienlijke prestatieverbetering dankzij het hogere CPU-wattage, nu tot 35 W. Verbeterde heatpipe-technologie en een hoger ventilatorontwerp verbeteren de luchtstroom en zorgen voor koelere en stabielere werking onder zware belasting.
Design
KleurnaamQuiet Blue
Type productLaptop
Kleur van het productBlauw
VormfactorClamshell
Materiaal behuizingKunststof
Markt positioneringThuis
Introductie jaar2025
Beeldscherm
HD typeWUXGA
Beeldschermdiagonaal46,7 cm (18.4")
Resolutie1920 x 1200 Pixels
TouchscreenNee
LED backlightJa
Helderheid300 cd/m²
Soort paneelIPS-Level
AntireflectieschermJa
Maximale refresh snelheid144 Hz
RGB-kleurruimtesRGB
Kleurbereik100 procent
Oorspronkelijke beeldverhouding16:10
Processor
Processor cache typeL2 & L3
Frequentie van processor3,8 GHz
ProcessorfamilieAMD Ryzen™ 7
Processormodel260
Maximale turbofrequentie van processor5,1 GHz
Aantal processorkernen8
Processor aantal threads16
Processor cache16 MB
ProcessorfabrikantAMD
Neurale verwerkingseenheid (NPU)
Neurale verwerkingseenheid (NPU)AMD Ryzen AI
Totale processorprestaties tot38 TOPs
NPU-prestaties tot16 TOPs
Geheugen
Intern geheugen16 GB
Intern geheugentypeDDR5-SDRAM
Geheugenslots1x SO-DIMM
Maximum intern geheugen32 GB
Geheugen form factorOn-board
Opslagmedia
SSD-vormfactorM.2
Soort optische driveNee
Totale opslagcapaciteit1 TB
OpslagmediaSSD
Aantal geïnstalleerde SSD's1
SSD capaciteit1 TB
SSD interfacesPCI Express 4.0
Geïntegreerde geheugenkaartlezerNee
Totale capaciteit SSD's1 TB
NVMeJa
Grafisch
Aparte grafische adapterNee
On-board graphics adapter modelAMD Radeon 780M
Discreet grafische adapter modelNiet beschikbaar
Ingebouwde grafische adapterJa
Interne-GPU-fabrikantAMD
Audio
AudiosysteemSonicMaster
Aantal ingebouwde luidsprekers4
Ingebouwde microfoonJa
Camera
Camera voorzijdeJa
Resolutie camera voorzijde1920 x 1080 Pixels
PrivacycameraJa
Type privacyPrivacysluiter
Voorcamera HD-typeFull HD
Infrarood (IR) cameraJa
Windows HelloJa
Optische drive
Soort optische driveNee
Netwerk
Mobiele netwerkverbindingNee
Wifi-standaardWi-Fi 6 (802.11ax)
BluetoothJa
Wi-Fi-standaardenWi-Fi 6 (802.11ax)
Ethernet LANNee
Bluetooth-versie5.3
Soort antenne2x2
Poorten & interfaces
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A2
Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C2
USB Type-C DisplayPort alternatieve modusJa
Aantal USB 2.0-poorten0
Aantal HDMI-poorten1
HDMI versie2.1
Combo koptelefoon/microfoon portJa
USB Power Delivery (USB PD)Ja
Prestatie
Reparatie-index8
Toetsenbord
AanwijsapparaatTouchpad
ToetsenbordindelingAZERTY
Numeriek toetsenblokJa
Keyboard met achtergrondverlichtingJa
Taal toetsenbordBelgisch
Software
Inclusief besturingssysteemWindows 11 Home
Architectuur besturingssysteem64-bit
Accu/Batterij
BatterijtechnologieLithium-Ion (Li-Ion)
Aantal batterijcellen4
Batterijcapaciteit70 Wh
Verwijderbare batterijNee
Energie
AC-adapter, vermogen65 W
AC-adapterfrequentie50 - 60 Hz
AC-adapter ingangsspanning100 - 240 V
AC-adapter, uitgangsstroom3,25 A
AC-adapter, uitgangsspanning20 V
USB Power Delivery (USB PD)Ja
USB Type-C-oplaadpoortJa
Beveiliging
Trusted Platform Module (TPM)Ja
WachtwoordbeveiligingJa
Password beschermingBIOS, Gebruiker
GezichtsherkenningJa
Windows HelloJa
Certificaten
Certificaten van nalevingREACH
Gewicht en omvang
Gewicht2,6 kg
Breedte402,5 mm
Diepte274,5 mm
Hoogte (voorzijde)1,86 cm
Hoogte (achterzijde)1,99 cm
Verpakking
Inclusief AC-adapterJa
Inhoud van de verpakking
Inclusief AC-adapterJa
Technische details
Reparatie-index8
Certificaten van nalevingREACH
Overige specificaties
AudiosysteemSonicMaster
Ingebouwde grafische adapterJa
AntireflectieschermJa
You may also be interested in
Producten vergelijken
Product ASUS Vivobook 18 M1807HA-S8033W AMD Ryzen™ 7 260 Laptop 46,7 cm (18.4") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Belgisch Blauw
Hot Product
ASUS Vivobook 18 M1807HA-S8033W AMD Ry...
Lenovo ThinkPad T15 Gen 2 Intel® Core™ i5 i5-1135G7 Laptop 39,6 cm (15.6") Full HD 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Belgisch Zwart Lenovo ThinkPad T15 Gen 2 Intel® Core™...