| SKU | 90NR0GG4-M00B20 |
|---|---|
| EAN | 4711387632659 |
| Manufacturer | ASUS |
| Availability | In Stock |
| Product Family | ROG |
| Product Series | Strix G17 |
| PDF URLs |
View PDF |
RAISE YOUR GAME. CALL THE SHOTS.
ESPORTS OVERHEERSING
De nieuwste AMD Ryzen™ 9 7945HX CPU, gekoppeld aan tot een NVIDIA® GeForce RTX™ 4070 Laptop GPU met een max. TGP van 140W, evenals een MUX Switch met NVIDIA Advanced Optimus ondersteunen de backbone van de 2023 Strix G17. Conductonaut Extreme vloeibaar metaal op de CPU zorgt ervoor dat de Strix G17 de processor een hogere, langere boost blijft geven. Tot 32GB geavanceerd DDR5-geheugen houdt de CPU altijd gevoed en zorgt voor een responsieve ervaring. PCIe 4.0 SSD-ondersteuning betekent dat je nooit meer hoeft te wachten op bestandsoverdrachten of het laden van games.
ESPORTS OVERHEERSING
| Design | |
|---|---|
| Kleurnaam | Eclipse Gray |
| Type product | Laptop |
| Kleur van het product | Zwart, Grijs |
| Vormfactor | Clamshell |
| Markt positionering | Gamen |
| Beeldscherm | |
| HD type | Wide Quad HD |
| Beeldschermdiagonaal | 43,9 cm (17.3") |
| Resolutie | 2560 x 1440 Pixels |
| Touchscreen | Nee |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Maximale refresh snelheid | 240 Hz |
| RGB-kleurruimte | DCI-P3 |
| Kleurbereik | 100 procent |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | Dolby Vision |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Processor | |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen 7000 Series |
| Processor cache type | L3 |
| Frequentie van processor | 2,4 GHz |
| Processorfamilie | AMD Ryzen™ 9 |
| Processormodel | 7940HX |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5,2 GHz |
| Aantal processorkernen | 16 |
| Processor aantal threads | 32 |
| Processor cache | 64 MB |
| Processorfabrikant | AMD |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 4800 MHz |
| Geheugenlayout | 2 x 16 GB |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Geheugen form factor | SO-DIMM |
| Opslagmedia | |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Soort optische drive | Nee |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| NVMe | Ja |
| Grafisch | |
| Aparte grafische adapter | Ja |
| Grafische geheugen | 8 GB |
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| AMD FreeSync | Ja |
| On-board graphics adapter model | AMD Radeon 610M |
| Discreet grafische adapter model | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
| Specifiek grafisch geheugentype | GDDR6 |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Fabrikant van aparte grafische adapter | NVIDIA |
| Interne-GPU-fabrikant | AMD |
| Audio | |
| Audiosysteem | Smart Amp |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Camera | |
| Camera voorzijde | Ja |
| Resolutie camera voorzijde | 1280 x 720 Pixels |
| Voorcamera HD-type | HD |
| Optische drive | |
| Soort optische drive | Nee |
| Netwerk | |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Soort antenne | 2x2 |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 2 |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Voedingverloopstekkers type barrel | 6.0 mm |
| Prestatie | |
| Reparatie-index | 8.6 |
| Toetsenbord | |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Toetsenbordindeling | AZERTY |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Ja |
| Taal toetsenbord | Belgisch |
| Kleur achtergrondverlichting van toetsenbord | RGB |
| Zone met toetsenbordverlichting | Programmeerbare toetsen RGB |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Trial-software | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Accu/Batterij | |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Aantal batterijcellen | 4 |
| Batterijcapaciteit | 90 Wh |
| Snelle oplaadtijd (50%) | 30 min |
| Energie | |
| AC-adapter, vermogen | 280 W |
| AC-adapterfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 14 A |
| AC-adapter, uitgangsspanning | 20 V |
| Beveiliging | |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Password bescherming | BIOS, Gebruiker |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 2,8 kg |
| Breedte | 395 mm |
| Diepte | 282 mm |