Acer Aspire Go 15 AG15-71P-74W6 Intel Core 7 150U Laptop 39,6 cm (15.6") Full HD 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Belgisch Zilver
Op voorraad
Intel Core 7 150U (12MB Cache), 32GB DDR5-SDRAM, 1000GB SSD, 15.6" Full HD 1920 x 1080 IPS, Intel Graphics, LAN, WLAN, Webcam, Windows 11 Home 64-bit
Stock Availability: 27 availible
  • Windows 11 Home 64-bit
  • Intel Core 7 150U (12MB Cache)
  • 15.6" Full HD 1920 x 1080 IPS
  • 32GB (5200MHz) DDR5-SDRAM (2 x 16) & 1000GB SSD
Meer informatie
SKU NX.JD9EH.00E
EAN 4711474819581
Manufacturer Acer
Availability In Stock
Product Family Aspire
Product Series Go 15
Uitzonderlijke prestaties en productiviteit
Fantastische visuals
Gemaakt voor gebruiksgemak
Effectieve optimalisatie
Vriendelijker voor de planeet
Design
KleurnaamPure Silver
Type productLaptop
Kleur van het productZilver
VormfactorClamshell
Beeldscherm
HD typeFull HD
BeeldoppervlakteMat
Beeldschermdiagonaal39,6 cm (15.6")
Resolutie1920 x 1080 Pixels
TouchscreenNee
Helderheid300 cd/m²
Soort paneelIPS
Maximale refresh snelheid60 Hz
RGB-kleurruimteNTSC
Kleurbereik45 procent
Oorspronkelijke beeldverhouding16:9
Marketingnaam beeldschermtechnologieComfortView
Processor
ProcessorgeneratieIntel Core (Series 1)
Processor cache typeSmart Cache
ProcessorfamilieIntel Core 7
Processormodel150U
Maximale turbofrequentie van processor5,4 GHz
Aantal processorkernen10
Processor aantal threads12
Processor cache12 MB
ProcessorfabrikantIntel
Processor basisvermogen15 W
Maximaal turbovermogen55 W
Efficiƫnte kernbasisfrequentie1,2 GHz
Prestatie-kernbasisfrequentie1,8 GHz
Efficient-core Max Turbo Frequency4 GHz
Performance-core Max Turbo Frequency5,4 GHz
Prestatiekernen2
Efficiƫnte kernen8
Geheugen
Intern geheugen32 GB
Intern geheugentypeDDR5-SDRAM
Kloksnelheid geheugen5200 MHz
Geheugenlayout2 x 16 GB
Geheugenslots2x SO-DIMM
Maximum intern geheugen32 GB
Geheugen form factorSO-DIMM
Opslagmedia
SSD-vormfactorM.2
Soort optische driveNee
Totale opslagcapaciteit1 TB
OpslagmediaSSD
Aantal geĆÆnstalleerde SSD's1
SSD capaciteit1 TB
SSD interfacesPCI Express 3.0
Totale capaciteit SSD's1 TB
NVMeJa
Grafisch
Aparte grafische adapterNee
Familie ingebouwde grafische adapterIntel Graphics
On-board graphics adapter modelIntel Graphics
Discreet grafische adapter modelNiet beschikbaar
Ingebouwde grafische adapterJa
Interne-GPU-fabrikantIntel
Audio
Aantal microfoons2
Aantal ingebouwde luidsprekers2
Ingebouwde microfoonJa
Camera
Camera voorzijdeJa
Resolutie camera voorzijde1280 x 720 Pixels
Voorcamera HD-typeHD
Optische drive
Soort optische driveNee
Netwerk
Mobiele netwerkverbindingNee
Wifi-standaardWi-Fi 6 (802.11ax)
BluetoothJa
Wi-Fi-standaardenWi-Fi 6 (802.11ax)
Ethernet LANJa
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden10,100,1000 Mbit/s
Bluetooth-versie5.2
Poorten & interfaces
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A2
Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C0
Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C2
USB Type-C DisplayPort alternatieve modusJa
Aantal USB 2.0-poorten0
Aantal HDMI-poorten1
Combo koptelefoon/microfoon portJa
USB Power Delivery (USB PD)Ja
Toetsenbord
AanwijsapparaatTouchpad
Numeriek toetsenblokJa
Taal toetsenbordBelgisch
Software
Inclusief besturingssysteemWindows 11 Home
Architectuur besturingssysteem64-bit
Accu/Batterij
BatterijtechnologieLithium-Ion (Li-Ion)
Levensduur accu/batterij11,5 uur
Batterijcapaciteit53 Wh
Energie
AC-adapter, vermogen65 W
USB Power Delivery (USB PD)Ja
USB-oplaadspanning5 V
USB-oplaadstroom3 A
USB Type-C-oplaadpoortJa
Beveiliging
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslotJa
Kabelslot sleuf typeKensington
Trusted Platform Module (TPM)Ja
Trusted Platform Module (TPM) version2.0
Gewicht en omvang
Gewicht1,8 kg
Breedte329,9 mm
Diepte237,5 mm
Hoogte19,9 mm
Verpakking
Inclusief AC-adapterJa
Inhoud van de verpakking
Inclusief AC-adapterJa
Overige specificaties
Ingebouwde grafische adapterJa
You may also be interested in
Producten vergelijken
Product Acer Aspire Go 15 AG15-71P-74W6 Intel Core 7 150U Laptop 39,6 cm (15.6") Full HD 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Belgisch Zilver
Hot Product
Acer Aspire Go 15 AG15-71P-74W6 Intel...
Lenovo ThinkPad T15 Gen 2 IntelĀ® Coreā„¢ i5 i5-1135G7 Laptop 39,6 cm (15.6") Full HD 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Belgisch Zwart Lenovo ThinkPad T15 Gen 2 IntelĀ® Coreā„¢...