Acer Aspire 16 AI A16-61M-R2SM Copilot+ PC AMD Ryzen AI 7 350 Laptop 40,6 cm (16") WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Grijs
Op voorraad
Steel Grey - 16" WUXGA IPS 120Hz - AMD Ryzen™ AI 7 350 - 16GB LPDDR5X - 512GB PCIe NVMe SSD - AMD Radeon™ 860M - Wi-Fi 6E AX (2x2) + BT - 65 Wh battery - FHD IR webcam - Windows 11 Home - Copilot+ - Backlit AZERTY Keyboard
Stock Availability: 10 availible
Meer informatie
SKU NX.JLLEH.001
EAN 4711474612144
Manufacturer Acer
Availability In Stock
Product Family Aspire
Product Series 16 AI
De ultieme prestatieboost
Beauty en brains
Verwen je ogen
Het begin van een nieuw tijdperk met AI
Slimme en moeiteloze AI
Ontworpen met een missie
Design
KleurnaamSteel Grey
Type productLaptop
Kleur van het productGrijs
VormfactorClamshell
Markt positioneringConsument
Beeldscherm
HD typeWUXGA
Beeldschermdiagonaal40,6 cm (16")
Resolutie1920 x 1200 Pixels
TouchscreenNee
Soort paneelIPS
Schermdiameter in centimeters40,6 cm
Maximale refresh snelheid120 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding16:10
Processor
ProcessorgeneratieAMD Ryzen AI 300 Series
Frequentie van processor2 GHz
ProcessorfamilieAMD Ryzen AI 7
Processormodel350
Maximale turbofrequentie van processor5 GHz
Aantal processorkernen8
Processor aantal threads16
L3 cache16 MB
Geïnstalleerde processorcache8 MB
ProcessorfabrikantAMD
Neurale verwerkingseenheid (NPU)
Neurale verwerkingseenheid (NPU)AMD Ryzen AI
NPU-prestaties tot50 TOPs
Geheugen
Intern geheugen16 GB
Intern geheugentypeLPDDR5x-SDRAM
Maximum intern geheugen16 GB
Geheugen form factorOn-board
Opslagmedia
Soort optische driveNee
Totale opslagcapaciteit512 GB
OpslagmediaSSD
Aantal geïnstalleerde SSD's1
SSD capaciteit512 GB
SSD interfacesPCI Express 4.0
Geïntegreerde geheugenkaartlezerJa
Compatibele geheugenkaartenMicroSD (TransFlash)
Totale capaciteit SSD's512 GB
NVMeJa
Grafisch
Aparte grafische adapterNee
On-board graphics adapter modelAMD Radeon 860M
Discreet grafische adapter modelNiet beschikbaar
Ingebouwde grafische adapterJa
Audio
Aantal microfoons2
Aantal ingebouwde luidsprekers2
Ingebouwde microfoonJa
Camera
Camera voorzijdeJa
Voorcamera HD-typeFull HD
Infrarood (IR) cameraJa
Optische drive
Soort optische driveNee
Netwerk
Mobiele netwerkverbindingNee
Wifi-standaardWi-Fi 6E (802.11ax)
BluetoothJa
Wi-Fi-standaardenWi-Fi 6E (802.11ax)
Soort antenne2x2
Poorten & interfaces
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A2
Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C0
USB Type-C DisplayPort alternatieve modusJa
Aantal USB 2.0-poorten0
Aantal HDMI-poorten1
HDMI versie2.1
Combo koptelefoon/microfoon portJa
USB Power Delivery (USB PD)Ja
Aantal USB4 Gen 3×2-poorten2
Toetsenbord
AanwijsapparaatTouchpad
ToetsenbordindelingAZERTY
Numeriek toetsenblokJa
Keyboard met achtergrondverlichtingJa
Copilot-toetsJa
Software
Inclusief besturingssysteemWindows 11 Home
Copilot+ PCJa
Accu/Batterij
BatterijtechnologieLithium-Ion (Li-Ion)
Batterijcapaciteit65 Wh
Energie
AC-adapter, vermogen100 W
USB Power Delivery (USB PD)Ja
USB Type-C-oplaadpoortJa
Beveiliging
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslotJa
Kabelslot sleuf typeKensington
Gewicht en omvang
Gewicht1,55 kg
Breedte354,9 mm
Diepte250,1 mm
Hoogte15,9 mm
Overige specificaties
Ingebouwde grafische adapterJa
You may also be interested in
Producten vergelijken
Product Acer Aspire 16 AI A16-61M-R2SM Copilot+ PC AMD Ryzen AI 7 350 Laptop 40,6 cm (16") WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Grijs Acer Aspire 16 AI A16-61M-R2SM Copilot...
Lenovo ThinkPad T15 Gen 2 Intel® Core™ i5 i5-1135G7 Laptop 39,6 cm (15.6") Full HD 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Belgisch Zwart Lenovo ThinkPad T15 Gen 2 Intel® Core™...