Acer Aspire 16 A16-71M-72V0 Copilot+ PC Intel Core Ultra 7 155U Laptop 40,6 cm (16") WUXGA+ 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Grijs
Op voorraad
Intel Core Ultra 7 155U (1.7GHz, 12MB L3), 40.6 cm (16") WUXGA+ IPS (2048 x 1280), 16GB LPDDR5X, 1TB PCIe NVMe SSD, Intel Graphics, Wi-Fi 6E AX (2x2) + BT, Windows 11 Home, Backlit AZERTY Keyboard
Stock Availability: 3 availible
Meer informatie
SKU NX.J4XEH.003
EAN 4711474315915
Manufacturer Acer
Availability In Stock
Product Family Aspire
Klaar voor elke taak
RTX. Dit is serieus.
Verwen je ogen
Kies tussen een 14" of 16" OLED-display, ultrahelder en prachtig, resolutie tot 2K. De smalle randen en een beeldverhouding van 16:10 zorgen voor een groot schermoppervlak, terwijl de DisplayHDRā„¢ True Black 500 zorgt een rijk contrast, diepe zwarttinten en een levendige helderheid biedt voor een meeslepende gameervaring.
Moeiteloze connectiviteit
Doe meer met AI-oplossingen van Acer
Vriendelijker voor de planeet
Design
KleurnaamSteel Grey
Type productLaptop
Kleur van het productGrijs
VormfactorClamshell
Beeldscherm
HD typeWUXGA+
Beeldschermdiagonaal40,6 cm (16")
Resolutie2048 x 1280 Pixels
TouchscreenNee
Soort paneelIPS
Schermdiameter in centimeters40,6 cm
RGB-kleurruimteDCI-P3
Kleurbereik100 procent
High Dynamic Range (HDR)-technologieDisplayHDR True Black 500
Oorspronkelijke beeldverhouding16:10
HDR-ondersteuningJa
Processor
ProcessorgeneratieIntelĀ® Coreā„¢ Ultra (Series 1)
Processor cache typeL3
Frequentie van processor1,7 GHz
ProcessorfamilieIntel Core Ultra 7
Processormodel155U
Maximale turbofrequentie van processor4,8 GHz
Aantal processorkernen12
Processor aantal threads14
Processor cache12 MB
ProcessorfabrikantIntel
Neurale verwerkingseenheid (NPU)
Neurale verwerkingseenheid (NPU)Intel AI Boost
Geheugen
Intern geheugen16 GB
Intern geheugentypeLPDDR5x-SDRAM
Maximum intern geheugen16 GB
Opslagmedia
SSD-vormfactorM.2
Soort optische driveNee
Totale opslagcapaciteit1 TB
OpslagmediaSSD
Aantal geĆÆnstalleerde SSD's1
SSD capaciteit1 TB
SSD interfacesPCI Express 4.0
Totale capaciteit SSD's1 TB
NVMeJa
Grafisch
Aparte grafische adapterNee
On-board graphics adapter modelIntel Graphics
Discreet grafische adapter modelNiet beschikbaar
Ingebouwde grafische adapterJa
Audio
Aantal microfoons2
Aantal ingebouwde luidsprekers2
Ingebouwde microfoonJa
Camera
Camera voorzijdeJa
Optische drive
Soort optische driveNee
Netwerk
Mobiele netwerkverbindingNee
Wifi-standaardWi-Fi 6E (802.11ax)
BluetoothJa
Wi-Fi-standaardenWi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth-versie5.3
Soort antenne2x2
Poorten & interfaces
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A2
Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C0
USB Type-C DisplayPort alternatieve modusJa
Aantal USB 2.0-poorten0
Aantal HDMI-poorten1
HDMI versie2.1
Combo koptelefoon/microfoon portJa
USB Power Delivery (USB PD)Ja
Aantal Thunderbolt 4-poorten2
Toetsenbord
AanwijsapparaatTouchpad
ToetsenbordindelingAZERTY
Numeriek toetsenblokJa
Keyboard met achtergrondverlichtingJa
Copilot-toetsJa
Software
Inclusief besturingssysteemWindows 11 Home
Microsoft CopilotJa
Copilot+ PCJa
Accu/Batterij
BatterijtechnologieLithium-Ion (Li-Ion)
Batterijcapaciteit53 Wh
Energie
AC-adapter, vermogen65 W
USB Power Delivery (USB PD)Ja
USB-oplaadspanning5 V
USB-oplaadstroom3 A
USB Type-C-oplaadpoortJa
Beveiliging
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslotJa
Kabelslot sleuf typeKensington
Duurzaamheid
DuurzaamheidscertificatenENERGY STAR
Gewicht en omvang
Gewicht1,64 kg
Breedte359,7 mm
Diepte253,2 mm
Hoogte17,9 mm
Verpakking
Inclusief AC-adapterJa
Inhoud van de verpakking
Inclusief AC-adapterJa
Technische details
Overige specificaties
Ingebouwde grafische adapterJa
You may also be interested in
Producten vergelijken
Product Acer Aspire 16 A16-71M-72V0 Copilot+ PC Intel Core Ultra 7 155U Laptop 40,6 cm (16") WUXGA+ 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Grijs Acer Aspire 16 A16-71M-72V0 Copilot+ P...
Lenovo ThinkPad T15 Gen 2 IntelĀ® Coreā„¢ i5 i5-1135G7 Laptop 39,6 cm (15.6") Full HD 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Belgisch Zwart Lenovo ThinkPad T15 Gen 2 IntelĀ® Coreā„¢...