Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly Mission 825 Stereo USB Wired Headset
ā¬Ā 120,18
ā¬Ā 99,32
Op voorraad
Poly Mission 825 Stereo USB Wired Headset
Stock Availability: 9 availible
- Met de HP Poly Mission 825 headset blijven je gesprekken helder en professioneel. Met vier noisecancelling-microfoons, AI-ruisonderdrukking[1] en feedback ANC houd je je aandacht erbij, zelfs op een druk kantoor.
- Werk de hele dag door prettig. Dankzij de zachte oorkussens en het lichte frame geniet je van een pasvorm die zowel de passieve als actieve ruisonderdrukking optimaliseert. Dit houdt je urenlang volledig geconcentreerd.
- Elke verbinding gaat vanzelf dankzij USB Type-C en USB Type-A ondersteuning, handige inline-bediening en makkelijk beheer via de HP Poly Studio App. Ervaar een ononderbroken workflow van je eerste tot je laatste call.
- Deze hub is duurzaam ontworpen met minstens 25% PCR-materiaal[2] en wordt geleverd in een papieren verpakking[3].
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
| SKU | C01FCAA#AC3 |
|---|---|
| EAN | 0199251821936 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
Jouw stem was nog nooit zo helder
Met de HP Poly Mission 825 headset blijven je gesprekken helder en professioneel. Met vier noisecancelling-microfoons, AI-ruisonderdrukking[1] en feedback ANC houd je je aandacht erbij, zelfs op een druk kantoor.
Langdurig comfort
Werk de hele dag door prettig. Dankzij de zachte oorkussens en het lichte frame geniet je van een pasvorm die zowel de passieve als actieve ruisonderdrukking optimaliseert. Dit houdt je urenlang volledig geconcentreerd.
Plug in en werk ongestoord door
Elke verbinding gaat vanzelf dankzij USB Type-CĀ® en USB Type-A ondersteuning, handige inline-bediening en makkelijk beheer via de HP Poly Studio App. Ervaar een ononderbroken workflow van je eerste tot je laatste call.
Volledige focus en een glashelder geluid
Ga voor het beste geluid bij elk gesprek met de HP Poly Mission 825 headset, die zorgt voor een vol en ongestoord geluid. Met de slimme ANC en vier microfoons houd je afleiding op afstand en staat jouw stem de hele dag centraal.
Ga voor het beste geluid bij elk gesprek met de HP Poly Mission 825 headset, die zorgt voor een vol en ongestoord geluid. Met de slimme ANC en vier microfoons houd je afleiding op afstand en staat jouw stem de hele dag centraal.
| Prestatie | |
|---|---|
| Land van herkomst | Vietnam |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kleurnaam | Black |
| Hoofdtelefoon | |
| Ruisonderdrukkingstype | Actief |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | MacOS |
| Duurzaamheid | |
| Duurzame technologieƫn en materialen | Papieren verpakking; Bevat tenminste 25% PCR-materiaal |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | TCO, TCO10 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 175 mm |
| Diepte | 180 mm |
| Hoogte | 40 mm |
| Gewicht | 164 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 210 mm |
| Diepte verpakking | 185 mm |
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Gewicht verpakking | 337 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inhoud | Headset; USB Type-C naar USB Type-A-adapter; Draagetui; Beknopte handleiding; Garantiekaart; Productinformatie |
| Garantiekaart | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Pallet brutogewicht | 341 kg |
| Aantal dozen per palletlaag | 10 stuk(s) |
| Technische details | |
| Inhoud | Headset; USB Type-C naar USB Type-A-adapter; Draagetui; Beknopte handleiding; Garantiekaart; Productinformatie |
| Duurzame technologieƫn en materialen | Papieren verpakking; Bevat tenminste 25% PCR-materiaal |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | TCO, TCO10 |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 341 kg (751.7 lbs) |
| Overige specificaties | |
| Meegeleverde software | HP Poly Studio App |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 11; macOS; Chrome OSā¢; Androidā¢; iOS |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS, Android, iOS |
| Kleurnaam | Black |
| UNSPSC-code | 43191638 |
| Garantiekaart | Ja |
You may also be interested in
| Product |
New
HP Poly Mission 825 Stereo USB Wired H...
ā¬Ā 120,18
ā¬Ā 99,32
|
Jabra Biz 2300 Headset Bedraad Hoofdba...
ā¬Ā 106,44
ā¬Ā 87,97
|
Popular
Jabra Biz 2300 Headset Bedraad Hoofdba...
ā¬Ā 135,44
ā¬Ā 111,93
|
Cisco 522 Headset Bedraad Hoofdband Ka...
ā¬Ā 139,51
ā¬Ā 115,30
|
Bestseller
Logitech G Pro X wired gaming
ā¬Ā 140,43
ā¬Ā 116,06
|
Hot Product
Logitech Zone Wired UC
ā¬Ā 125,37
ā¬Ā 103,61
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
C01FCAA#AC3
|
2303-820-104
|
2309-820-104
|
CP-HS-W-522-USB=
|
981-000818
|
981-000870
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Jabra
|
Jabra
|
Cisco
|
Logitech
|
Logitech
|
| Connectiviteitstechnologie |
n.v.t.
|
Wired
|
Wired
|
Wired
|
Wired
|
Wired
|
| Draagwijze |
n.v.t.
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
| Aanbevolen gebruik |
n.v.t.
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Gaming
|
Calls/Music
|
| Type product |
n.v.t.
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
| Microfoontype |
n.v.t.
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|





